Hosting

هاست پایتون چیست؟

زبان برنامه نویسی پایتون بسیار محبوب است و در اواخر دهه 1980 مطرح شد، اما اکنون این زبان برنامه نویسی، برنامه نویسان در سراسر جهان را بسیار جذب کرده است. پایتون از گوگل، موزیلا و یوتیوب پشتیبانی می کند. پایتون به دلیل قدرت بسیار زیاد؛ از جمله کاربرد های گسترده آن و یادگیری آسان آن نسبت به سایر زبان های برنامه نویسی محبوبیت زیادی پیدا کرده است. اما این مورد مهم نیست که از Python برای توسعه استفاده می کنید، برای انجام کار به بهترین نحو به یک بسته میزبانی قوی نیاز دارید. در این مقاله اطلاعاتی در ارتباط با خرید هاست پایتون می خوانید.

انواع هاست پایتون
انواع هاست پایتون

بهترین میزبانی وب پایتون

بسیاری ازایجاد کنندگان پلتفرم های هاستینگ وب که به خوبی از نیاز پشتیبانی پایتون مطلع هستند، ابزارهایی برای توسعه پایتون معرفی می کنند تا از آنها برای پشتیبانی از وب سایت ها، برای ایجاد برنامه های وب و موبایل استفاده شود. بهترین میزبان های پایتون مستندات قوی را ارائه می دهند و تیمی را استخدام می کنند که تفاوت های ظریف زبان پایتون را درک کند.

پشتیبانی هاست پایتون
پشتیبانی هاست پایتون

پشتیبانی از چارچوب های محبوب Python، مانند Django و Flask ضروری است و اگر میزبان مایل به نصب هر ماژول پایتون مورد نیاز شما باشد این انعطاف پذیری کمک کننده است. به تازگی موضوع میزبان هایی که از کاربران پایتون حمایت می کنند مطرح شده است. اگر بخش بزرگی از کدگذاری شما در پایتون است، شما هم به هاست پایتون نیاز دارید.

بهترین میزبانی وب ارزان پایتون

اگر کسب و کار شخصی یا کوچک دارید (یا به دنبال صرفه جویی در هزینه های خود هستید)، ممکن است به دنبال هاست پایتونی باشید که پشتیبانی و خدمات ارائه دهد. احتمالاً این نوع هاست نوعی میزبانی اشتراکی یا VPS خواهد بود، زیرا سرورهای اختصاصی هزینه بالایی دارند. پس متناسب با کسب و کار خود می توانید میزبانی وب پایتون مقرون به صرفه را پیدا کنید که از فناوری خوب و مستندات کافی برخوردار باشد تا برنامه کاربردی Python شما همانطور که می خواهید اجرا شود.

نکته ای که باید در استفاده از میزبانی پایتون با هزینه پایین مورد توجه قرار گیرد این است که آیا میزبان دارای شبکه پشتیبانی است یا نه.

هزینه هاست پایتون
هزینه هاست پایتون

بهترین میزبانی وب مشترک پایتون       

یک هاست اشتراکی گزینه ای کاملاً مناسب برای میزبانی یک برنامه Python است. نکته ای که باید در نظر داشت این است که در سایر زبان های برنامه نویسی که هاست از آنها پشتیبانی می کند، پایتون قابل توسعه است، به این معنی که شما می توانید پایتون را با کتابخانه هایی که به زبان های دیگر، مانندJava ،C  و C ++ نوشته شده اند متصل کنید و این باعث می شود کدگذاری سریعتر و ساده تر انجام شود. هاست اشتراکی پانل های کنترل مانند Plesk و cPanel را ارائه می دهند که به شما در مدیریت ابزارها و ماژول های توسعه دهنده Python کمک می کند.

برخی از برنامه های میزبانی مشترک دارای فضای ذخیره و نامحدود پهنای باند هستند، که برای برنامه نویسانی که برنامه های مختلفی را می نویسند یا برنامه های موجود را گسترش می دهند، مفید است.

هاست اختصاصی پایتون
هاست اختصاصی پایتون

بهترین میزبان ابر برای پایتون

شاید برنامه Python شما در حال حاضر بازدیدهای زیادی داشته باشد، یا شاید تنها خودتان از آن استفاده کنید. در هر صورت، اگر می خواهید افراد زیادی را که به سرور شما متصل می شوند پشتیبانی کنید، یک میزبانی ابری برای شما مناسب است. میزبانی پایتون در ابر، مزایای بی شماری از جمله ادغام منابع داده و قابلیت اطمینان به توسعه دهندگان Python را ارائه می دهد. میزبان های قدرتمند ابر امکان اتصال طیف گسترده ای از کتابخانه های پایتون را فراهم می کنند و ویرایش وب را در هر مکانی امکان پذیر می سازند.

 فواید میزبانی برنامه های پایتون در ابر این است که می توانید بدون نگرانی در مورد تنظیم سیستم عامل یا راه اندازی سرور، به راحتی یک پروژه را انجام دهید.

بهترین میزبانی اختصاصی برای پایتون

یک سرور اختصاصی در جامعه پایتون به عنوان بهترین گزینه برای برنامه نویسی در پایتون پذیرفته شده است؛ به دلیل اینکه کمترین محدودیت را هنگام نصب پایتون به شما ارائه می دهد و کنترل بیشتر، انعطاف پذیری و سفارشی سازی بیشتری به شما می دهد. اگرچه به طور معمول از سایر گزینه های میزبانی هزینه بالاتری دارند، اما اگر شما می خواهید با برنامه خود کارهای زیادی انجام دهید، این یک گزینه خوب است. شما قادر خواهید بود کد دلخواه خود را کدگذاری کنید و برنامه خود را به صورت بهینه اجرا کنید.

میزبانی اختصاصی کاملاً مدیریت شده می تواند باعث صرفه جویی در وقت شود. همواره به دنبال میزبان هایی باشید که انواع مختلفی از سرورها را با پهنای باند، ذخیره سازی و گزینه های پشتیبان متناسب با بودجه شما ارائه دهند. امنیت پایدار و محافظت از DDoS، سرور شما را از حملات در امان نگه می دارد و ادامه عملکرد برنامه شما را تضمین می کند.

هنگام انتخاب میزبان خود، به دنبال پشتیبانی Python 3 ،Flask و Django باشید

نسخه های پایتون
نسخه های پایتون

پایتون از آخرین نسخه آن در سال 1990 تنها سه نسخه را پشت سر گذاشته است که آخرین نسخه آن 10 سال پیش منتشر شده است. در حالی که برخی از مشاغل همچنان از پایتون 2 برای اهداف استفاده می کنند، پایتون 3 به تدریج در حال تبدیل شدن به یک استاندارد جدید است. کتابخانه های خارق العاده ای برای پایتون 3 وجود دارد و قابلیت های زبان در این آخرین نسخه در حال رشد است. سرانجام، ممکن است برخی از میزبان ها دیگر از پایتون 2 پشتیبانی نکنند و پایتون 3 را گسترش دهند. برای برنامه ریزی آینده، میزبانی با پشتیبانی از پایتون 3 را انتخاب کنید، حتی اگر هنوز از پایتون 2 استفاده می کنید.

متداول ترین چارچوب های پایتون Flash و Django هستند. شما میزبانی می خواهید که از یک یا هر دو این چهارچوب ها پشتیبانی کند. آنها سریع ترین و کاربردی ترین پیشرفت را ایجاد کرده و کدی قابل خواندن را تولید می کنند که باعث می شود برنامه شما به راحتی اجرا شود. اگر یک میزبان از Flash یا Django پشتیبانی نمی کند، این نشانه آن است که این شرکت در برنامه نویسی پایتون به روز نیست و نمی تواند بهترین پشتیبانی را به شما ارائه دهد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا