WordPressآموزش

افزودن آیکون شبکه های اجتماعی به منو وردپرس

آیا می خواهید آیکون شبکه های اجتماعی را در فهرست وردپرس خود اضافه کنید؟ در حالی که وردپرس با بخش پروفایل های رسانه های اجتماعی همراه نیست، می توانید به راحتی از منوهای ناوبری وردپرس برای افزودن و نمایش آیکون های رسانه های اجتماعی در هر منطقه آماده ویجت در وردپرس استفاده کنید. در این مقاله، ما به شما نحوه افزودن آیکون شبکه های اجتماعی را به منوهای وردپرس نشان خواهیم داد.

چرا باید آیکون شبکه های اجتماعی را به منو اضافه کنیم؟

بزرگترین مزیت افزودن آیکون شبکه های اجتماعی با استفاده از منوهای وردپرس این است که توانایی تغییر ترتیب نمایش آن ها با یک رابط کشیدن و رها کردن ساده را دارید.

در حالی که می توانید از پلاگین های شخص ثالث برای نمایش نمادهای رسانه های اجتماعی در نوار کناری خود استفاده کنید، اکثر این راه حل ها انعطاف پذیر نیستند.

جدا از رابط کاربری آسان کشیدن و رها کردن، وقتی نماد رسانه های اجتماعی را به منوهای وردپرس اضافه می کنید، می توانید آن را در هر منطقه آماده ویجت در سایت خود از جمله نوار کناری، قسمت پایین صفحه، زیر پست ها و غیره نمایش دهید.

بیایید نگاهی به چگونگی افزودن آسان آیکون شبکه های اجتماعی به منوهای وردپرس بیاندازیم.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه Menu Image است. برای جزئیات بیشتر، به راهنمای گام به گام نحوه نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید.

پس از فعال سازی، باید از صفحه Appearance »Menus (نمایش >> فهرست ها) بازدید کرده و یک منوی جدید ایجاد کنید.

منوی اجتماعی جدید

در مرحله بعدی، باید لینک های سفارشی را برای هر کانال رسانه اجتماعی به طور جداگانه در منوی شبکه های اجتماعی جدید خود اضافه کنید.

مشاهده خواهید کرد که در زیر هر مورد از منو گزینه دکمه تصویر منو وجود دارد. می توانید از آن برای بارگذاری نماد رسانه های اجتماعی خود در اینجا استفاده کنید.

تنظیم آیکون منو

این امکان را به شما می دهد تا یک آیکون متفاوت را با استفاده از تصویر اصلی آیکون در هاور، بارگذاری کنید.

بعد از آن می توانید اندازه ای را برای نماد اجتماعی انتخاب کنید. گزینه های مختلفی برای اندازه تصویر وجود دارد. مطمئن شوید که برای همه نمادهای منوی اجتماعی خود یک اندازه انتخاب کرده اید، بنابراین اندازه منطقه منو را خراب نمی کند.

سایز ایکون ها

در مرحله بعدی، باید موقعیتی را انتخاب کنید تا نام هر کانال اجتماعی را با نماد خود نمایش دهد. اگر فقط می خواهید نماد اجتماعی را بدون هیچ برچسبی نشان دهید، باید گزینه “Hide” را در تنظیم موقعیت Title انتخاب کنید.

موقعیت عنوان منو

به سادگی همین کار را تکرار کنید تا هر تعداد آیکون اجتماعی که لازم دارید اضافه کنید.

پس از اتمام افزودن موارد منو، باید مکان نمایش منوی اجتماعی خود را انتخاب کرده و بر روی دکمه “ذخیره منو” کلیک کنید.

مکان نمایش منو

اکنون می توانید برای دیدن آیکون های شبکه های اجتماعی در فهرست وردپرس خود به وب سایت خود مراجعه کنید.

منو شبکه های اجتماعی

همچنین می توانید منوی آیکون اجتماعی را در نوار کناری وردپرس خود اضافه کنید. به سادگی به صفحه Appearance »Widgets (نمایش>> ابزارک ها) بروید و ابزارک « Navigation Menu » را در قسمت ابزارک نوار کناری بکشید.

منوی اجتماعی در ویجت

در منوی کشویی Select Menu، باید منوی اجتماعی را که در بالا ایجاد کرده اید انتخاب کنید و بر روی دکمه “ذخیره” کلیک کنید.

منوی اجتماعی در نوار کناری

توجه: تصویر فوق فقط به عنوان مثال نمایش داده می شود. برای اینکه ویجت دقیقاً شبیه به آن باشد، باید CSS سفارشی اضافه کنید.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا