مانیتورینگ

curve


خدمات مانیتورینگ ممتاز سرور


ممتاز سرور ارائه دهنده خدمات مانیتورینگ

مانیتورینگ سرور به منظور ارزیابی عملکرد و همچنین بررسی منابع آن بکار می رود. سرویس مانیتورینگ وب سایت فعالیت سایت را بررسی و تأیید می کند و اگر مشکلی در سایت رخ داده بود به مسئول سایت اطلاع می دهد. با این سرویس بازدیدکنندگان سایت می توانند طبق چیزی که انتظار می رود از سایت استفاده کنند.


انواع خدمات مانیتورینگ

تست سرعت صفحه

همه ما وب سایتی با سرعت فوق العاده را دوست داریم اما دانستن اینکه صفحه شما چقدر سریع بارگذاری می شود کافی نیست. با سرویس های مانیتورینگ از طریق تست هایی که در شرایط بهینه انجام می شوند، به طور مداوم عملکرد وب سایت خود را پیگیری می کنید. همچنین نحوه عملکرد همه عناصر از جمله HTML ، CSS ، Javascript و تصاویر را در ارتباط با یکدیگر درک می کنید.


نظارت بر SSL

سازمان ها برای تأمین امنیت اطلاعات حساس، جلب اعتماد مشتریان و ارتقا رتبه بندی سایت ها، از گواهینامه های SSL استفاده می کنند. منقضی شدن گواهی SSL ممکن است منجر به ارتباطات ناامن و ارور هایی شود که به طور بالقوه بر تجربه کاربری تأثیر می گذارد و نرخ پرش سایت را افزایش می دهد. خدمات مانیتورینگ نظارت بر گواهینامه SSL را برای وب سایت های شما ارائه می دهد، بنابراین می توانید گواهی های خود را قبل از انقضا تمدید کنید و نگران عیب یابی اتصالات SSL سایت خود نباشید.


نظارت بر دامنه

مانیتورینگ دامنه سرویسی است که به کاربران امکان نظارت بر وضعیت ثبت دامنه ها را می دهد. این سرویس از طریق ایمیل به شما هشدار می دهد که دامنه های تحت نظارت شما در حال منقضی شدن هستند و چه زمانی تغییر وضعیت پیدا می کنند. مانیتورینگ دامنه به شما امکان می دهد مراقب دامنه های خود یا هر شخص دیگری باشید!


بررسی DNSBL

DNSBL یک روش پیشگیری از هرزنامه (اسپم) است. این سرویس آدرس IP را که اسپم ارسال می کند، ردیابی کرده و "لیست سیاه" آدرس های مرتبط با اسپم را ارسال می کند. به طور مثال اگر میل سرور های شما به یک پایگاه داده DNSBL اضافه شوند، می تواند باعث شود شرکت های دیگر تحویل ایمیل از آن سرور ها را رد کنند. هشدارهای فوری DNSBL که توسط سرویس های مانیتورینگ ارسال می شوند، شما را قادر می سازد تا بلافاصله اقدام کنید، علت اصلی را شناسایی کرده و برای حل به موقع مشکلات وارد عمل شوید.چرا خدمات مانیتورینگ ممتاز سرور را انتخاب کنیم؟

responsive

خدمات بلادرنگ

مجموعه ممتاز سرور سرویس مانیتورینگ بلادرنگ مخصوص سرویس های VPS و VDS را ارئه می دهد.

پشتیبانی

پشتیبانی ویژه

تیم پشتیبانی ما هر لحظه آماده کمک به شماست و به منظور مانیتورینگ سرورهای شما از ابتدا تا انتها در کنار شما خواهد بود و در کوتاهترین زمان ممکن سرویس موردنظر شما را پیکربندی و آماده می کند.

سرور

تنوع ابزار

خدمات مجموعه ممتاز سرور با استفاده از بهترین ابزارهای مانیتورینگ روز دنیا ارائه می گردد.

support-icon