درباره ممتاز سرور

curve
درباره ممتاز سرور

درباره ما

مجموعه ممتاز سرور از سال 1394 تحقیقات خود، در خصوص راه اندازی و ارائه خدمات هاستینگ را آغاز نمود و به لطف تجربه بالای متخصصین خود، توانست در سال 1396 به طور جدی وارد این عرصه شده و رسما در زمینه ارائه خدمات میزبانی وب و هاستینگ شروع به فعالیت کند. ما با تکیه بر توان متخصصان خود و کیفیت سخت افزارهایی که در مجموعه مورد استفاده قرار گرفته است، توانستیم تضمین 100 درصدی را به مشتریان خود بدهیم که تمامی فعالیت ها با میزبانی ممتاز سرور به صورت امن به انجام می رسد. ممتاز سرور می تواند به فعالیت مجازی شما، طعم تازه ای از کارایی، امنیت، سرعت و دقت را ببخشد که باعث پیشرفت روز افزون کسب و کار شما خواهد شد.ویژگی های ممتاز سرور

responsive

کیفیت خدمات

ممتاز سرور از بروزترین سخت افزار مربوط به خدمات سرور و هاستینگ استفاده می کند و تمامی سرورها مجهز به آخرین فناوری ها در این حوزه است. سرورهای داخلی ما در بهترین دیتاسنترهای کشور با بالاترین درجه کیفیت و اطمینان ارائه می گردند. سرورهای خارجی در بهترین دیتاسنترهای اروپا و کانادا قرار دارند و در بهترین شرکت های جهان نظیر OVH و Hetzner میزبانی می شوند.
استفاده از آخرین نسل پردازنده ها و هاردهای NVMe موجب ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت ممکن شده است.

پشتیبانی

پشتیبانی 7/24

پشتیبانی ممتاز سرور در 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و نیازمندی های شما مشتریان گرامی است و از ساعت 8 تا 21 به صورت تلفنی آماده ارائه مشاوره در زمینه های تخصصی می باشد.

ُسرور

امنیت پایدار

مهمترین فاکتور یک میزبان خوب داده، امنیت پایدار است. ممتاز سرور با استفاده از راه حل هایی نظیر فایروال سخت افزاری و نرم افزاری امنیت داده های شما را تضمین می نماید.

شعار نمی دهیم، عمل می کنیم


support-icon