عکس صفحه

هاست ابری
Cloud Hosting

هاست ابری ممتاز سرور با ارائه خدمات از بهترین مراکز داده در داخل و خارج کشور و همچنین بهره گیری از بروزترین سخت افزار سرور، پلن های شگفت انگیزی را برای شما فراهم کرده است

چرا میزبانی ابری ممتاز سرور را انتخاب کنیم؟

دلایل مختلفی برای انتخاب این نوع میزبانی وجود دارد

هارد NVME

آخرین نسل هاردهای میزبانی را پیشنهاد می کنیم

آپتایم 100%

با قاطعیت آپتایم کامل را ضمانت می کنیم

ترافیک بی نهایت

تمامی سرویس ها را با پهنای باند بی نهایت ارائه می نماییم

پشتیبانی ویژه

در هر لحظه با پشتیبانی کامل پاسخگوی شما هستیم

منابع اختصاصی

منابع سرویس کاملا در اختیار شما قرار می گیرد

دسترسی کاربر اصلی

کاربر با دسترسی به SSH و ROOT محیط خود، کنترل بیشتری بر فضای سرور پیدا می کند.

راه اندازی سریع

کوتاه ترین زمان ممکن برای ارائه سرویس و پیکربندی را تجربه خواهید کرد

سفارشی سازی

سرورهای ابری با قابلیت نصب هر نوع سیستم عامل و پیکربندی در اختیار شما قرار خواهد گرفت

عکس صفحه
هارد های NVME

نسل آخر سخت افزار ذخیره و بازیابی اطلاعات

 • سرعت شگفت انگیز
 • سخت افزار منحصر بفرد
 • محافظت قدرتمند داده ها
عکس صفحه

جدول قیمت میزبانی ابری

با انتخاب پلن های مختلف و مدت زمان بیشتر، از تخفیف های همیشگی ممتاز سرور بهره مند شوید

عکس صفحه

Cloud Linux

عکس صفحه

Cloud Windows

عکس صفحه

Cloud Linux

عکس صفحه

Cloud Windows

عکس صفحه

هاست ابری
Cloud Hosting

هاست ابری نوعی میزبانی وب است که بر روی چند سرور مجازی واقع شده است. به این معنی که تمام داده های کاربران در چند سرور ذخیره می شوند، بنابراین حتی اگر یک سرور از بین برود، یک سرور دیگر وب سایت شما را آنلاین نگه می دارد. میزبانی ابری کمک می کند تا از حداکثر آپ تایم و بهبود سرعت وب سایت اطمینان پیدا کنید.

هاست ابری (Cloud Hosting) چگونه کار می کند؟

میزبانی Cloud سرور مجازی ای را فراهم می کند که تمام کنترل آن دست شماست. درست مانند یک سرور اختصاصی، می توانید منابع اختصاصی، یک آدرسIP اختصاصی و خیلی امکانات بیشتر دریافت کنید. به طور کلی محاسبات ابری عمل ذخیره، مدیریت و پردازش داده ها در یک شبکه از سرورهای میزبانی شده در اینترنت می باشد.

به طور کلی ارائه دهنده خدمات Cloud Hosting از گروهی از سرورهای متصل شده از طریق یک شبکه، که با یکدیگر برای ارائه خدمات میزبانی وب همکاری می کنند، استفاده می کند. سرورها دارای سیاست “تعادل بار” هستند تا بتوانند به طور مساوی از منابع استفاده کنند و خطر خطا را کاهش دهند. سرورهای ابری دارای قابلیت تحمل خطا هستتند، بنابراین خطا در یک سرور بر سایر سرورها تاثیر نمی گذارد.

یک شباهت خوب به سرور Cloud، شبکه برق است که انرژی (پهنای باند، فضای ذخیره سازی و غیره) را به سرعت و با قابلیت اطمینان تحویل می دهد. البته باید در نظر داشته باشید که ارائه خدمات به صورت on-demand است یعنی فقط زمانی که خدمات را درخواست می کنید به شما ارائه داده می شود. به عنوان مثال، با زدن کلید برق چراغ روشن می شود و هنگامی که نور را خاموش می کنید، این انرژی به شخص دیگری برای استفاده، به شبکه باز می گردد.

Cloud Hosting در ساختار pay-as-you-use عمل می کند. بدین معنا که در شرایط خاص، اگر وب سایت شما دارای یک سطح ترافیک مشخص است و شما نمی خواهید بیش از حد مصرف خود هزینه پرداخت کنید، Cloud Hosting راه حل مناسبی برای شماست.

هاست ابری امن چیست؟

حساس ترین قسمت در میزبانی ابری، ذخیره سازی است. معمولا ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب، در هنگام تصمیم گیری در مورد قوانین دسترسی برای ذخیره سازی، بسیار محتاطانه عمل می کنند. زیرا فضایی است که تمام داده های کاربران در آنجا قرار می گیرد و هر گونه دسترسی غیر ضروری اطلاعات ممکن است منجر به نشت داده شود.

سوالات متداول

سوالات فنی

سولات فنی

ویژگی ها
 • سیستم عامل لینوکسی، ویندوزی
 • امکان انتخاب کنترل پنل
 • اضافه کردن IP
 • امکان انتخاب دیتاسنتر
 • افزایش قابلیت اطمینان
 • منابع اختصاصی
 • افزایش کارایی
 • خدمات کاملا مدیریت شده
 • cPanel
 • Plesk
 • Webmin
 • DirectAdmin
 • پشتیبانی 24/7
 • پاسخگویی سریع
 • مشاوره تخصصی

سوالات عمومی

سوالات عمومی

میزبانی Cloud سرور مجازی ای را فراهم می کند که تمام کنترل آن دست شماست. درست مانند یک سرور اختصاصی، می توانید منابع اختصاصی، یک آدرسIP اختصاصی و خیلی امکانات بیشتر دریافت کنید. به طور کلی محاسبات ابری عمل ذخیره، مدیریت و پردازش داده ها در یک شبکه از سرورهای میزبانی شده در اینترنت می باشد.

سرور (VPS (Virtual Private Servers یک سرور مجازی است که بخشی از یک سرور اختصاصی قدرتمند است. در حالی که سرورهای میزبانی ابری در سراسر مکان های مختلف به صورت فیزیکی توزیع شده است. بنابراین سرعت و قابلیت اطمینان آن افزایش می یابد. میزبانی Cloud به دلیل داشتن اطلاعات مشابه در سرورهای مختلف سطح شبکه، دارای افزونگی زیادی است.

در صورتی که کاربر دانش فنی نسبت به مدیریت فضای سرور خود نداشته باشد، ممتاز سرور می تواند مدیریت کامل این فضا را از جمله آپتایم 100%، بک آپ، مانیتورینگ، مدیریت حافظه کَش به همراه پشتیبانی اختصاصی 24/7 در اختیار کاربر قرار دهد.

با انجام این نکات می توان به امنیت بیشتری دست پیدا کنید:
1. بستن پورت های بلا استفاده
2. نصب آنتی ویروس
3. استفاده از عبارت پسوورد
4. فعال کردن فایروال
5. به روز کردن سیستم عامل ها و نرم افزارها

support-icon