تصویر صفحه

سرور ایمیل
Email Server

هاست ایمیل ممتاز سرور با ارائه خدمات از بهترین مراکز داده در داخل و خارج کشور و همچنین بهره گیری از بروزترین سخت افزار سرور، پلن های شگفت انگیزی را برای شما فراهم کرده است

چرا میزبانی ایمیل ممتاز سرور را انتخاب کنیم؟

دلایل مختلفی برای انتخاب این نوع میزبانی وجود دارد

هارد NVME

آخرین نسل هاردهای میزبانی را پیشنهاد می کنیم

آپتایم 100%

با قاطعیت آپتایم کامل را ضمانت می کنیم

ترافیک بی نهایت

تمامی سرویس ها را با پهنای باند بی نهایت ارائه می نماییم

پشتیبانی ویژه

در هر لحظه با پشتیبانی کامل پاسخگوی شما هستیم

منابع اختصاصی

منابع سرویس کاملا در اختیار شما قرار می گیرد

دسترسی کاربر اصلی

کاربر با دسترسی به SSH و ROOT محیط خود، کنترل بیشتری بر فضای سرور پیدا می کند.

راه اندازی سریع

کوتاه ترین زمان ممکن برای ارائه سرویس و پیکربندی را تجربه خواهید کرد

سفارشی سازی

سرورهای ایمیل با قابلیت نصب هر نوع سیستم عامل و پیکربندی در اختیار شما قرار خواهد گرفت

تصویر صفحه
هارد های NVME

نسل آخر سخت افزار ذخیره و بازیابی اطلاعات

 • سرعت شگفت انگیز
 • سخت افزار منحصر بفرد
 • محافظت قدرتمند داده ها
تصویر صفحه

جدول قیمت میزبانی ایمیل

با انتخاب پلن های مختلف و مدت زمان بیشتر، از تخفیف های همیشگی ممتاز سرور بهره مند شوید

تصویر صفحه

Email Windows

تصویر صفحه

Email Windows

تصویر صفحه

هاست ایمیل
Email Hosting

سرویسی است که در آن ایمیل ها و فایل های مرتبط شما برروی یک سرور ذخیره می شود. هنگامی که شما ایمیلی را در آدرس دامنه وب سایت خود دریافت می کنید، این ایمیل در سراسر اینترنت هدایت می شود و در سرور گیرنده ذخیره می شود. در این مرحله مدیران سرور تصمیم می گیرند که چه اقدامی انجام دهند، به ایمیل پاسخ دهند یا به آن پاسخ ندهند، فیلتر هرزنامه را در نظر بگیرند و یا درخواست مسیریابی مجدد دهند و همینطور اگر فرستنده در لیست سیاه باشد مشخص شود.

سرور میزبانی ایمیل می تواند همان سروری باشد که محتوی وب شما را مدیریت می کند. همچنین این سرور می تواند تحت مدیریت میزبان دیگری باشد یا روی دو سرور مختلف باشد که توسط یک شرکت میزبانی مدیریت می شود، در اینجا بحث هاست اشتراکی و اختصاصی مطرح می شود. ارائه دهندگان خدمات ایمیل امکان دارد تنها در ارائه خدمات میزبانی ایمیل تخصص داشته باشند که بسیار معمول است و اکثر شرکت ها از آن استفاده می کنند.

در حالی که بسیاری از شرکت های میزبانی نسخه های رایگان این خدمات را ارائه می دهند، اما شرکت های بسیاری مزیت انعطاف پذیری و قدرت این خدمات ایمیل حرفه ای را ترجیح می دهند. میزبانی ایمیل حرفه ای این امکان را فراهم می کند که دریافت و ارسال ایمیل توسط یک سرور مجزا و مشخص ایمیل صورت گیرد.

برخی از کاربران برای اهداف غیر ضروری از هاست ایمیل استفاده می کنند اما زمانی که ایمیل شما حاوی صورت حساب مشتریان و اطلاعات آنها یا دیگر موارد محرمانه باشد بهتر است از هاست ایمیل استفاده کرد. همچنین زمانی که شما برای ایمیل از هاست اختصاصی استفاده می کنید هنگام آدرس دهی به مشتریان، اطمینان آنها بیشتر جلب می شود تا زمانی که شما از آدرس ایمیل های معمول استفاده می کنید. در واقع این کار می تواند نشانه حرفه ای بودن شما باشد. علاوه بر این با استفاده از هاست ایمیل دیگر اطلاعات خود را در اختیار یک سرویس ایمیل رایگان مثل گوگل یا یاهو قرار نمی دهید. یکی دیگر از دلایل توجه و پرداخت هزینه به این امر این است که در صورتی که مشکلی به وجود آید کسی برای کمک وجود خواهد داشت.

سناریوهای زیادی وجود دارد که طی آن امکان دارد آسیب قابل توجهی به کسب و کار شما وارد شود، مثلا زمانی که کسی رمز عبور شما را بفهمد، یا زمانی که ایمیل شما هک شود و یا اینکه خود شما رمز ایمیلتان را فراموش کنید. در این موارد اگر از هاست ایمیل استفاده کرده باشید به سرعت این مشکلات قابل حل خواهند بود زیرا شما برای این خدمات هزینه پرداخت کرده اید.

استفاده و پشتیبانی خودتان از ایمیل و تکیه بر خدمات این چنینی علاوه بر افزایش هزینه، احتمال ویروسی شدن و همچنین مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری را افزایش می دهد. چنین مشکلاتی باعث می شود که ایمیل از چند ساعت تا چند روز از کار بیفتد؛ برای همین است که بیشتر کسب و کارهای بزرگ و شرکت ها به چنین خدماتی روی می آورند.

هاست ایمیل فقط برای زمانهایی که امکان بروز مشکلات وجود دارد مناسب نیست، این امکان یک راه آسان برای دریافت خدمات قابل اعتماد و کارآمد است، که در این زمینه نیز خدمات شرکت ها با یکدیگر متفاوت است.

با اینکه همه شرکت های حرفه ای و متخصصان باید ایمیل خود را داشته باشند، بیشتر مردم درمورد هاست ایمیل اطلاعاتی ندارند، نمی دانند هاست ایمیل چیست و تفاوت آن را با هاست وب نمی دانند و امکان دارد با مفاهیم آنها گیج شوند. حتی اگر آنها درمورد تفاوت های آنها بدانند باز هم بسیاری هستند که از مزایای هاست ایمیل اطلاعی ندارند.

انواع خدمات ایمیلی که در دسترس هستند

بعد از اینکه متوجه شدید هاست ایمیل چیست به توضیح این موضوع می پردازیم که خدمات ایمیلی چیست ؟ انواع مختلف خدمات ایمیلی وجود دارد که شرکت ها ارائه می دهند که ارزش هرکدام از این خدمات به نیاز شما بستگی دارد. یکی از این خدمات فیلتر کردن ایمیل است که برای کاهش هرزنامه ها و محافظت از صندوق ورودی در مقابل ویروس ها استفاده می شود.

هاست ایمیل پایه

برای زمانی است که شما به ایمیل خود در مرورگر وب خود دسترسی پیدا می کنید.

سرویس های همکاری ایمیل مبنا

خدماتی را مبتنی بر ایمیل، با استفاده از یک نرم افزار مشارکتی اضافی فراهم می کند. که شامل ویژگی هایی از قبیل کتاب ها، تقویم ها، پوشه ها و فایل هایی است که می تواند در بین گروهی از افراد به اشتراک گذاشته شده و مشاهده و ویرایش شود. این نوع خدمات برای کسب و کارها و سازمانهایی که نیاز به همکاری آنلاین دارند می تواند مفید باشد.

فیلتر مجدد ایمیل

این خدمات برای زمانی کاربرد دارد که شما میخواهید ایمیل های هرزنامه به سرور شما نرسند.

سوالات متداول

سوالات فنی

سولات فنی

 • سیستم عامل لینوکسی، ویندوزی
 • امکان انتخاب کنترل پنل
 • اضافه کردن IP
 • امکان انتخاب دیتاسنتر
 • افزایش قابلیت اطمینان
 • منابع اختصاصی
 • افزایش کارایی
 • خدمات کاملا مدیریت شده
 • cPanel
 • Plesk
 • Webmin
 • DirectAdmin
 • پشتیبانی 24/7
 • پاسخگویی سریع
 • مشاوره تخصصی

سوالات عمومی

سوالات عمومی

سرور میزبانی ایمیل می تواند همان سروری باشد که محتوی وب شما را مدیریت می کند . همچنین این سرور می تواند تحت مدیریت میزبان دیگری باشد یا روی دو سرور مختلف باشد که توسط یک شرکت میزبانی مدیریت می شود، در اینجا بحث هاست اشتراکی و اختصاصی مطرح می شود. ارائه دهندگان خدمات ایمیل امکان دارد تنها در ارائه خدمات میزبانی ایمیل تخصص داشته باشند که بسیار معمول است و اکثر شرکت ها از آن استفاده می کنند.

در حالی که بسیاری از شرکت های میزبانی نسخه های رایگان این خدمات را ارائه می دهند، اما شرکت های بسیاری مزیت انعطاف پذیری و قدرت این خدمات ایمیل حرفه ای را ترجیح می دهند. میزبانی ایمیل حرفه ای این امکان را فراهم می کند که دریافت و ارسال ایمیل توسط یک سرور مجزا و مشخص ایمیل صورت گیرد.

در صورتی که کاربر دانش فنی نسبت به مدیریت فضای سرور خود نداشته باشد، ممتاز سرور می تواند مدیریت کامل این فضا را از جمله آپتایم 100%، بک آپ، مانیتورینگ، مدیریت حافظه کَش به همراه پشتیبانی اختصاصی 24/7 در اختیار کاربر قرار دهد.

با انجام این نکات می توان به امنیت بیشتری دست پیدا کنید:
1. بستن پورت های بلا استفاده
2. نصب آنتی ویروس
3. استفاده از عبارت پسوورد
4. فعال کردن فایروال
5. به روز کردن سیستم عامل ها و نرم افزارها