خدمات ریسلری

curve
ریسلری ممتاز سرور

ممتاز سرور ارائه دهنده خدمات ریسلری برروی سرورهای VPS، VDS و DS

خدمات ریسلری به گونه ای در نظر گرفته شده است که میزبانی شما از مشتریانتان را تسهیل کند و به راحتی نظیر یک مجموعه هاستینگ، سرویس های متنوع را ارائه دهید. با انتخاب خدمات ریسلری ممتاز سرور اطمینان خواهید داشت میزبانی از سرورهای پرقدرت ارائه می شوند. ممتاز سرور برای شما این امکان را فراهم کرده است تا بدون نگرانی از تهیه سخت افزار یا دیگر مراحل راه اندازی خدمات هاستینگ، با خیالی آسوده روی ارائه خدمت به مشترینتان تمرکز کنید.چرا خدمات ریسلری ممتاز سرور را انتخاب کنیم؟

responsive

آخرین نسل سخت افزار

مجموعه ممتاز سرور با بکارگیری آخرین نسل سخت افزارهای سرور بخصوص هاردهای NVMe، بهترین عملکرد و سرعت را برای شما فراهم آورده است و با قاطعیت آپتایم 100% را تضمین می نماید.

پشتیبانی

پشتیبانی ویژه

تیم پشتیبانی ما هر لحظه آماده کمک به شماست و به منظور راه اندازی و مشاوره در خصوص ارائه خدمات میزبانی از ابتدا تا انتها در کنار شما خواهد بود و در کوتاهترین زمان ممکن سرویس موردنظر شما را پیکربندی و آماده می کند.

سرور

دسترسی به WHMCS

با خرید سرویس های ریسلری از مجموعه ممتاز سرور یک نسخه از سیستم مدیریت هاستینگ WHMCS را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد تا مدیریت هاستینگ را به راحتی و بدون دغدغه انجام دهند.

خدمات ریسلری شامل چیست؟

شما با خرید این سرویس امکانات زیر را خواهید داشت

سرویس

تعریف انواع مختلف سرویس ها

کاربری

امکان مدیریت کاربران

سفارشات

مدیریت سفارشات کاربران

مدیریت فاکتور

ایجاد فاکتور برای مشتریان

اطلاع رسانی

ارسال ایمیل های تنظیم شده در مراحل مختلف خرید سرویس

تیکت

سیستم جامع تیکت

حسابداری

بررسی انواع گزارش های مالی

مشاوره

در تمامی مراحل کارشناسان ممتاز سرور در کنار شما خواهند بود

support-icon