WordPressآموزش

بهترین افزونه های Dropbox برای وردپرس که باید بشناسید!

در این مقاله قصد داریم 6 مورد از بهترین افزونه های Dropbox وردپرس را به شما معرفی کنیم. Dropbox یکی از محبوب ترین ارائه دهندگان فضای ذخیره سازی ابری رایگان است. استفاده از فضای ذخیره سازی ابری برای ذخیره نسخه های پشتیبان وردپرس، فایل های رسانه ای و سایر اسناد مهم یک استراتژی عالی است.
اسناد و فایل های شما بدون توجه به اینکه کجا هستید و از چه دستگاهی استفاده می کنید ایمن خواهند ماند.

چندین افزونه وردپرس وجود دارد که به شما امکان می دهد سایت وردپرس خود را با یک حساب Dropbox ادغام کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا آن ها را به شما معرفی کنیم.

Dropbox چیست؟

Dropbox یک راه حل مدرن برای ایمن نگه داشتن فایل ها و اسناد شما در فضای ذخیره سازی ابری است. این برنامه قابلیت همگام سازی فایل را برای دسترسی آسان به فایل های شما در دستگاه ها و برنامه های شما، به علاوه اشتراک گذاری فایل با افراد دیگر، ارائه می دهد.

برنامه رایگان اولیه با 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی ارائه می شود. اگر فضای ذخیره سازی بیشتری می خواهید، باید به دنبال برنامه های برتر آن ها باشید.
Dropbox یک ابزار عالی برای تیم ها و همچنین افراد است. شما می توانید مجوز هایی را برای دسترسی به فایل های خاص به اعضای خاص تیم تنظیم کنید.

با استفاده از افزونه های مناسب Dropbox وردپرس ، می توانید از کل سایت وردپرس خود در ابر، نسخه پشتیبان تهیه کرده و همچنین فایل های کامل را در صورت نیاز به آن ها بازیابی کنید.

بیایید بهترین افزونه های Dropbox را برای وردپرس بررسی کنیم.

6 افزونه برتر Dropbox برای وردپرس

1. UpdraftPlus

UpdraftPlus یکی از محبوب ترین افزونه های Dropbox برای وردپرس است. این افزونه به شما امکان می دهد از فایل های وردپرس، پایگاه های داده، پایگاه های داده خارجی و موارد دیگر نسخه پشتیبان تهیه کنید.

افزونه Dropbox UpdraftPlus برای وردپرس

این نرم افزار همه نسخه های پشتیبان شما را در ناحیه مدیریت وردپرس مدیریت می کند و یک خطا یا پیام هشدار دهنده را برای اطلاع از وضعیت پشتیبان گیری شما نمایش می دهد.
پس از اتمام تهیه نسخه پشتیبان، یک گزارش کامل برای شما ارسال می کند تا بتوانید رویداد هایی را که در حین تهیه نسخه پشتیبان اتفاق افتاده است، بررسی کنید.

UpdraftPlus همچنین یک افزونه سازگار با چند سایت است. پنل پشتیبان در داشبورد شبکه در دسترس خواهد بود و شما می توانید وب سایت های شخصی خود را بدون نیاز به بازگرداندن همه سایت ها به صورت همزمان پشتیبان گیری یا بازیابی کنید.

UpdraftPlus همچنین افزونه Dropbox Sub-Folders را برای افزایش قابلیت ذخیره سازی ابر، ارائه می دهد. اگر از چند سایت وردپرس استفاده می کنید، این افزونه فایل های شما را در پوشه های مناسب مدیریت می کند تا در زمان بازیابی، به آسانی به آن ها دسترسی داشته باشید.

2. BackWPup

BackWPup یک افزونه رایگان Dropbox برای وردپرس است. این افزونه به شما امکان می دهد یک نسخه پشتیبان کامل از سایت وردپرس خود ایجاد کرده و آن را در حساب Dropbox خود ذخیره کنید.

افزونه Dropbox BackWPup برای وردپرس

همچنین می توانید بر اساس تعداد دفعاتی که وب سایت خود را به روز می کنید، نسخه پشتیبان تهیه کنید. BackWPup به طور خودکار از اطلاعات شما در فضای ابری Dropbox شما محافظت می کند.

3. BackupBuddy

BackupBuddy یکی از محبوب ترین و مطمئن ترین افزونه های پشتیبان گیری و بازیابی سایت وردپرس است. این افزونه، این قابلیت را دارد که به طور خودکار پشتیبان گیری در یک برنامه معین را ایجاد کرده و آن ها را در هر مکانی که می خواهید، از جمله حساب Dropbox خود ذخیره کنید.

افزونه Dropbox BackupBuddy برای وردپرس

هنگامی که وب سایت خود را به Dropbox متصل می کنید، دیگر نیازی به این کار ندارید و افزونه به طور خودکار پشتیبان گیری شما را در Dropbox ذخیره می کند.

4. Duplicator

Duplicator یک افزونه برتر Dropbox برای وردپرس است. این سرویس انتقال وب سایت را با پشتیبان گیری کامل وب سایت در فضای ابری Dropbox ارائه می دهد.

افزونه Dropbox Duplicator برای وردپرس

با استفاده از این افزونه، می توانید سایت وردپرسی خود را بدون وقفه به هاست یا سرور جدید منتقل کنید. شما می توانید کل وب سایت خود، از جمله پایگاه داده را جابجا یا پشتیبان گیری کنید، بدون از دست دادن هیچ فایلی.

5. WPForms

WPForms یک افزونه فرم تماس وردپرس است. برای ایجاد فرم تماس، فرم ثبت نام کاربر، فرم بارگذاری فایل و سایر فرم های مفید، با یک فرم دهنده کشیدن و رها کردن همراه است.

افزونه Dropbox WPForms برای وردپرس

با Zapier ادغام می شود تا هزاران برنامه را به وب سایت وردپرس شما، از جمله Dropbox، متصل کند. این افزونه به شما امکان می دهد فایل های ارسال شده توسط کاربر را مستقیماً در فضای ابری Dropbox بارگذاری کنید.

همه فایل ها در داشبورد مدیریت وردپرس شما قابل دسترسی هستند. می توانید هر فایلی را بدون بارگیری در کامپیوتر خود مشاهده و حذف کنید. WPForms با Dropbox یک راه حل عالی برای ذخیره فایل های شما است.

6. BlogVault

BlogVault یک افزونه پشتیبان قابل اعتماد برای وبلاگ وردپرس شما است. این به شما امکان می دهد یک پشتیبان کامل از وب سایت خود با پایگاه داده ایجاد کرده و آن را در حساب ذخیره سازی ابری Dropbox خود بارگذاری کنید.

افزونه Dropbox BlogVault برای وردپرس

پشتیبان گیری با رمزگذاری ایمن است. با این حال، گزینه بازسازی وب سایت را از پشتیبان Dropbox ارائه نمی دهد. برای استفاده از پشتیبان های ذخیره شده در حساب Dropbox خود باید از یک ابزار رمزگشایی استفاده کنید.

امیدواریم این مقاله به شما پیدا کردن بهترین افزونه های Dropbox برای وردپرس کمک کرده باشد. موفق و پیروز و باشید.

منبع: wpbeginner

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا