WordPressآموزش

9 افزونه برتر PDF برای وردپرس که باید بشناسید!

به دنبال بهترین افزونه های PDF برای وردپرس هستید اما نمی دانید کدام موارد جزو بهترین افزونه ها هستند؟به طور پیش فرض، وردپرس نمی تواند فایل های PDF را در پست ها یا صفحات ایجاد یا جاسازی کند. اینجاست که می توانید از افزونه استفاده کنید. با استفاده از افزونه می توانید اسناد را با سهولت ایجاد، ویرایش و جاسازی کنید.

در این مقاله، ما بهترین افزونه های PDF برای وردپرس را به شما نشان می دهیم که می توانید در وب سایت خود استفاده کنید.

چرا به افزونه PDF برای وردپرس نیاز دارید؟

وردپرس از جاسازی PDF یا دانلود پست های وبلاگ به صورت PDF به صورت پیش فرض پشتیبانی نمی کند.

اگر سند PDF دارید و سعی می کنید آن را در وردپرس جاسازی کنید، فایل شما به عنوان لینک قابل دانلود نشان داده می شود. به این ترتیب اگر شخصی روی لینک کلیک کند، وب سایت شما را ترک می کند.

افزونه PDF وردپرس به شما امکان می دهد اسناد خود را در سایت وردپرس خود نمایش دهید. بازدیدکنندگان وب سایت شما می توانند در حالی که در سایت شما هستند، آن ها را در یک نمایشگر PDF مشاهده کنند.

افزونه PDF همچنین به کاربران شما کمک می کند تا هر مقاله یا صفحه وبلاگی را به عنوان سند PDF دانلود کنند. این اطمینان می دهد که صفحه به طور منظم قالب بندی شده است، بنابراین افراد می توانند آن را ذخیره یا چاپ کنند.

با توجه به این موارد، بیایید بهترین افزونه های PDF برای وردپرس را بررسی کنیم.

بهترین افزونه های PDF وردپرس

1. E2Pdf

E2Pdf یک افزونه PDF مرتب و ساده است که به شما امکان می دهد اسناد PDF را ایجاد، ویرایش و نمایش دهید.

می توانید فایل های PDF ثابت یا پویا را به مخاطبان خود نشان دهید. به شما امکان می دهد اسناد و فرم های PDF را بدون نیاز به خروج از سایت وردپرس ایجاد و ویرایش کنید.

این افزونه همچنین به شما امکان می دهد فرم های PDF را بر اساس پست ها، صفحات یا فرم های وب خود به صورت خودکار تولید کنید.

افزونه PDF وردپرس E2Pdf

2. EmbedPress

EmbedPress یک افزونه کامل است که به شما امکان می دهد فایل های PDF را در پست ها و صفحات وردپرس خود اضافه و نمایش دهید. استفاده از آن آسان است و می توانید اسناد PDF خود را از طریق کتابخانه رسانه بارگذاری کرده و در هر نقطه از سایت خود قرار دهید.

EmbedPress همچنین به شما امکان می دهد، انواع دیگر رسانه ها را در وب سایت وردپرس خود بارگذاری کنید. می توانید از آن برای افزودن فیلم از YouTube ،Vimeo یا Twitch استفاده کنید.

علاوه بر این، EmbedPress به شما امکان می دهد Google Maps، اسناد، فرم ها، برگه ها، پست های فیس بوک، فایل های صوتی و موارد دیگر را بارگذاری کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش نصب افزونه های وردپرس

3. PDF & Print by BestWebSoft

افزونه PDF & Print by BestWebSoft، همانطور که از نامش پیداست، دکمه دانلود و چاپ PDF را به پست ها، صفحات و انواع پست سفارشی وردپرس شما اضافه می کند.
می توانید عنوان وب سایت، سبک های سفارشی و فونت خود را اضافه کنید.

افزونه PDF وردپرس Print by BestWebSoft

4. WPForms

WPForms افزونه فرم تماس وردپرس است که توسط بیش از 3 میلیون دارندگان وب سایت استفاده می شود. با WPForms، می توانید به کاربران اجازه دهید فایل های PDF را از طریق فرم بارگذاری فایل به وب سایت شما ارسال کنند.

به این ترتیب برای جمع آوری فایل های PDF نیازی به دسترسی به پشتیبان وب سایت خود ندارید.

5. WooCommerce PDF Invoices & Packing Slips

این افزونه یکی از افزونه های PDF برای وردپرس است که به شما امکان می دهد فاکتور های PDF را با ایمیل های تأیید سفارش در فروشگاه WooCommerce خود تولید، دانلود و ارسال کنید.

شما الگو های اصلی را با قابلیت سفارشی سازی آن ها با توجه به نیاز های تجاری خود دریافت می کنید. این افزونه همچنین به شما کمک می کند تا برگه های بسته بندی و فاکتورهای خود را از بخش مدیریت WooCommerce مدیریت کنید.

افزونه WooCommerce PDF Invoices & Packing Slips وردپرس

6. PDF.js Viewer

PDF.js Viewer به شما امکان می دهد فایل های PDF را در داخل پست ها و صفحات وردپرس خود از طریق یک کد کوتاه ساده یا بلوک گوتنبرگ نشان دهید.

از Mozilla’s PDF.js برای نمایش اسناد PDF در مرورگر استفاده می کنند. کاربران از تمام قابلیت ها مانند پیمایش در سند، جستجو، چاپ و دانلود فایل های PDF برخوردارند.

علاوه بر این، این افزونه به شما امکان می دهد از اسناد PDF خود با رمز عبور محافظت کنید، تنظیمات بزرگنمایی پیشرفته را تنظیم کنید، یک نوار بارگذاری را نشان دهید و اسناد PDF تا حدی بارگذاری شده را نمایش دهید.

7. PDF Poster

PDF Poster یکی دیگر از افزونه های کاربرپسند وردپرس است که فایل های PDF را در وب سایت شما جاسازی می کند.

با استفاده از یک کد کوتاه، می توانید اسناد PDF را در پست ها، صفحات، ناحیه ویجت و فایل های وردپرس خود اضافه کنید. به علاوه، می توانید دکمه دانلود را اضافه کنید تا افراد بتوانند به راحتی به فایل PDF شما دسترسی داشته باشند.

افزونه PDF وردپرس PDF Poster

8. MonsterInsights

MonsterInsights بهترین افزونه تجزیه و تحلیل وردپرس است که توسط بیش از 2 میلیون دارندگان وب سایت استفاده می شود. این افزونه به شما کمک می کند تا بتوانید ببینید چگونه افراد وب سایت شما را پیدا کرده و از آن استفاده می کنند.

دارای ویژگی بررسی دانلود داخلی است که به شما کمک می کند تعداد دانلود فایل های PDF را که از سایت وردپرس خود دریافت می کنید، کنترل کنید.

همچنین علاوه بر ردیابی و بررسی دانلود به شما امکان می دهد ببینید چند نفر روی فایل های PDF خاص، لینک ها، دکمه ها یا هر عنصر دیگر در سایت شما کلیک می کنند.

ویژگی پیگیری PDF نیز در MonsterInsights Lite موجود است که نسخه رایگان افزونه است.

9. PDF Embedder

PDF Embedder یک افزونه وردپرس است که به شما امکان می دهد فایل های PDF را در پست ها و صفحات وردپرس جاسازی کنید.

این افزونه از جاوا اسکریپت برای جاسازی فایل ها با نوار ابزار کاملاً کاربردی استفاده می کند که به کاربران امکان بزرگنمایی، جا به جایی و حتی دانلود فایل PDF را می دهد. این باعث می شود این افزونه با بقیه افزونه های نام برده شده در این لیست متفاوت باشد.

جاوا اسکریپت به شما امکان می دهد انعطاف بیشتری در نحوه ظاهر شدن اسناد PDF خود داشته باشید. این افزونه همچنین اندازه فایل های PDF شما را به صورت خودکار تنظیم می کند. همچنین می توانید عرض را به صورت دستی وارد کنید و افزونه به طور خودکار ارتفاع را محاسبه می کند.

افزونه PDF وردپرس PDF Embedder

بهترین افزونه PDF برای وردپرس کدام است؟

بهترین افزونه PDF وردپرس واقعاً به نیاز های شما بستگی دارد. اگر به دنبال افزونه ای هستید تا بتوانید اسناد PDF و سایر فایل های رسانه ای را به راحتی جاسازی کنید، EmbedPress را پیشنهاد توصیه می کنیم.

اگر می خواهید به کاربران اجازه دهید فایل های PDF را به وب سایت شما ارسال کنند، WPForms بهترین افزونه است.

در مورد ایجاد و ویرایش اسناد PDF درست در داخل وردپرس، ما E2Pdf را پیشنهاد می کنیم و در نهایت برای ردیابی تمام تجزیه و تحلیل PDF ما MonsterInsights را پیشنهاد می کنیم.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بتوانید بهترین افزونه های PDF برای وردپرس را پیدا کنید. موفق و پیروز باشید.

منبع: wpbeginner

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا