WordPressآموزش

7 افزونه ضروری UX وردپرس برای بهبود وب سایت

مشاغل کوچک برای جذب و حفظ مشتری، به وب سایت خود تکیه می کنند. زیرا، وب سایت ها این امکان را برای بازدید کنندگان ایجاد می کنند که بتوانند خیلی آسان تر، از برند شما خرید کنند. افزونه های UX وردپرس، برای بهبود وضعیت، مخصوصا مشاغل کوچک، بسیار مناسب هستند.

از آنجا که یک وب سایت با تجربه کاربری ضعیف، می تواند ارتباط شما را با مشتریان آینده قطع کند. اگر صفحات به آرامی بارگیری شوند یا لینک های خراب ظاهر شوند، ممکن است بازدید کنندگان تصمیم بگیرند وب سایت شما را ترک کنند. در این صورت “bounce rate یا نرخ پرش” سایت شما افزایش می یابد.

اجازه ندهید این اتفاق برای مشاغل کوچک شما بیفتد، از افزونه های UX وردپرس، برای بهبود تجربه کاربری(UX) خود استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد تجربه کاربری (UX)، می توانید به این مقاله مراجعه کنید.

7 افزونه UX وردپرس

در ادامه مطلب، چند نمونه از این افزونه ها را معرفی خواهیم کرد. برای راهنمایی در نصب افزونه های وردپرس می توانید از این مقاله کمک بگیرید.

افزونه UX وردپرس، WPtouch

WPtouch

تحقیقات نشان می دهد که تا 70 درصد ترافیک وب، از طریق تلفن همراه ایجاد می شود. کاربران به طور مداوم با وب سایت شما تعامل دارند. بنابراین، تیم شما باید به آسانی بتواند خیلی سریع، دست به کار شود.

WPtouch، یک افزونه UX تلفن همراه برای وردپرس است. این افزونه با افزودن خودکار یک تم تلفن همراه ساده و زیبا به وب سایت شما، راه حل ارائه می دهد. شما سایتی برای موبایل دریافت خواهید کرد که از افت رتبه سئوی سایت شما، جلوگیری می کند.

این افزونه به شما امکان می دهد بدون نوشتن یک خط کد، ظاهر سایت خود را برای بازدیدکنندگان تلفن همراه خود زیبا، جلوه کنید. نگران نسخه دسکتاپ سایت خود نباشید، زیرا همچنان برای بازدید کنندگان غیر تلفن همراه، نمایش داده می شود.

افزونه UX وردپرس، Smush

Smush

هیچ کس، از جمله بازدید کنندگان آنلاین، انتظار را دوست ندارد. هدف شما این است که در اسرع وقت، بازدیدکنندگان را به محتوای دلخواهشان برسانید. هرچه سریع تر بتوانید سایت وردپرس خود را بسازید، بازدیدکنندگان سریع تر می توانند در مورد برند و محصولات شما اطلاعات بیشتری کسب کنند.

Smush، یک افزونه UX وردپرس است که تصاویر شما را بهینه می کند تا سرعت بارگذاری صفحه شما بهبود یابد. این افزونه وردپرس با حذف اطلاعات پر حجمِ پنهان، تصاویر را فشرده می کند تا حجم فایل، بدون تأثیر بر ظاهر تصویر کاهش یابد. همچنین، می توانید با یک کلیک حداکثر 50 تصویر را فشرده کنید.

این ابزار با یک اشکال یاب تصاویر، نیز همراه است. Smush پس از فعال شدن، نکات هوشمندانه ای برای مقیاس بندی تصاویر، ارائه می دهد. بنابراین، می توانید اشکالاتی را پیدا کنید که سرعت صفحه شما را کاهش می دهد.

افزونه UX وردپرس، Broken Link Checker

لینک های خراب، در سایت شما تجربه کاربری را مختل می کند. هنگامی که بازدیدکنندگان روی صفحه 404 قرار می گیرند، نمی توانند به محتوای مورد نظر دسترسی داشته باشند. در نتیجه، ممکن است سایت شما را به طور کامل ترک کنند.

یک افزونه UX وجود دارد که به شما کمک می کند وب سایت وردپرس خود را برای اصلاح لینک های خراب، نظارت کنید. Broken Link Checker سایت شما را اسکن می کند، لینک های خراب را به شما اطلاع می دهد و پیشنهاداتی برای رفع این لینک ها ارائه می دهد. حتی می توانید لینک های شکسته را در این افزونه، با استفاده از لیست لینک های قابل فیلتر برطرف کنید. بدین صورت، در حفظ سایت و وقت خود، صرفه جویی می کنید.

افزونه UX وردپرس، Provide Support Live Chat.

Provide Support Live Chat

مشتریان هنگام خرید محصولات، خدمات با کیفیت می خواهند. مشتریان شما همچنین می خواهند برای سوالات فوری خود پاسخ دریافت کنند تا بتوانند تصمیمات بهتری بگیرند.

برای مشاغل آنلاین، چت زنده، فرصتی را برای تیم شما فراهم می کند که مستقیماً با مشتریان صحبت کنید. می توانید به سؤالات آن ها در زمان واقعی پاسخ دهید و آن ها را به سمت خرید بهترین گزینه های محصول، هدایت کنید. همچنین این افزونه به عنوان ابزاری برای ایجاد روابط با مشتریان عمل می کند.

با افزونه Provide Support Live Chat می توانید به راحتی چت زنده را به وب سایت خود اضافه کنید. این افزونه UX وردپرس، از طریق چت زنده به مشتریان شما کمک فوری، ارائه می دهد. هنگامی که تیم شما آفلاین است، پیام های مشتری را نیز دریافت خواهید کرد.

افزونه UX وردپرس، Everest Forms

Everest Forms

جمع آوری راهنمایی برای کسب و کار شما، برای برقراری ارتباط با خریدارانِ علاقه مند، ضروری است. برای جمع آوری اطلاعات مربوطه از راهنمایی ها، به یک فرم آنلاین نیاز دارید.

از فرم UX نیز می توان برای استفاده آسان، ارائه اطلاعات مورد نیاز بازدیدکنندگان، کمک به آن ها در تصمیم گیری آگاهانه و ارائه راه حل برای یک چالش خاص، استفاده کرد. با استفاده از افزونه Everest Forms، می توانید هر نوع فرمی را ایجاد کنید. این افزونه، کنترل و مرتب سازی زمینه های مورد نظر را برای شما آسان می کند. همچنین، افزونه UX وردپرس از فرم های تک و چند ستونی پشتیبانی می کند.

افزونه UX وردپرس، Apex Notification Bar.

Apex Notification Bar

از آنجا که کسب و کار کوچک شما ترافیک بیشتری را به خود جلب می کند، احتمالاً می خواهید راه های مختلفی را برای برقراری ارتباط با بازدید کنندگان خود تجربه کنید. شاید بخواهید تبلیغ جدیدی را اعلام کنید یا مردم را در مورد راه اندازی کتاب الکترونیکی جدید خود در آینده، مطلع کنید.

با افزودن نوار اعلانات به وب سایت خود، می توانید توجه بازدیدکنندگان خود را جلب کنید. با Apex Notification Bar، می توانید به سرعت بازدیدکنندگان را از پیام خود مطلع کرده و آن ها را تشویق به اقدام کنید. به عنوان مثال، می توانید نوار اعلان شمارش معکوس را برای فروش محصول اضافه کنید. همچنین، می توانید نماد سفارشی، فرم اشتراک ایمیل، پنجره تماس، فید توییتر یا فرم جستجو را اضافه کنید.

افزونه UX وردپرس، Smart Product Viewer

Smart Product Viewer

یک تجربه بهتر از وب سایت، می تواند درآمد بیشتری برای مشاغل کوچک شما به همراه داشته باشد. با نمایش محصولات خود به روشی منحصر به فرد، برند شما می تواند بر خرید مشتریان تأثیر بگذارد.

Smart Product Viewer یک افزونه UX متحرک وردپرس، برای برجسته کردن محصولات شما است. این افزونه به مشتری امکان می دهد محصول شما را با نمای کامل چرخش 360 درجه مشاهده کند. همچنین همراه با 64 سبک ناوبری و ترکیب رنگ قابل تنظیم است.

با استفاده از افزونه های UX وردپرس، تجربه کاربری خود را افزایش دهید

وب سایت شما ابزاری قدرتمند برای جلب توجه بازدیدکنندگان است. با ارائه تجربه کاربری فوق العاده، توجه افراد را به سایت خود جلب کنید. با استفاده از این افزونه های UX وردپرس، یک قدم به بهبود سایت خود نزدیک می شوید.

منبع: hostgator

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا