HostingServer

سرور های سفارشی بازی / گیمینگ چه کاربرد و مزایایی دارد؟

Twitch یک پلتفرم آنلاین محبوب برای تأثیرگذاران و گیمر های حرفه ای است تا بتوانند با پخش صفحه نمایش خود با پیروان و مشترکانی که در چت بازی های دیگر را تماشا می کنند و با آن ها تعامل دارند، بازی زنده را پخش کنند. این پلتفرم به خصوص در بین گیمر ها محبوبیت بیشتری دارد. برای این که بتوانید بهتر از این پلتفرم محبوب استفاده کنید، یکی از راه های شما می تواند داشتن سرور سفارشی گیمینگ باشد.

در حالی که Twitch یک پلتفرم سرگرم کننده برای افراد است که می توانند گیم پلی را تفسیر کنند، در نوار کناری چت کنند و روند پیشرفت یک بازی زنده را نشان دهند یا تماشا کنند، این پلتفرم محدود است. یعنی شما فقط می توانید بازی ها را استریم کنید. اما اگر می خواهید بازی خود را شروع و میزبانی کنید چه می کنید؟ وقت آن است که سرور گیمینگ خود را تهیه کنید. به ادامه مطلب بروید تا از مزایای داشتن سرور بازی خود مطلع شوید.

5 کاری که می توانید در سرور گیمینگ خود انجام دهید

Twitch راهی عالی برای سایر افراد برای تماشای مستقیم بازی های شما است. اما اگر می خواهید میزبان یک بازی زنده برای دوستان خود باشید تا همه با هم بازی کنند چه می کنید؟ شما باید سرور گیمینگ خود را در VPS یا برنامه میزبانی وب اختصاصی تنظیم کنید.

یک VPS یا یک برنامه میزبانی وب اختصاصی به شما امکان کنترل کامل تجربه بازی و پخش جریانی را می دهد. در اینجا برخی از برترین کارهایی است که می توانید هنگام ساخت سرور بازی خود انجام دهید و نمی توانید در Twitch انجام دهید.

یک بازی و جریان کاملاً خصوصی تنظیم کنید

اهداف اصلی Twitch ایجاد افراد زیر مجموعه، تعامل فعالانه با سایر گیمر ها و شرکت در یک جامعه بزرگ است و هدف اصلی سرور گیمینگ خودتان چیست؟ حریم خصوصی و کنترل کامل. تعامل با سایر گیمر ها در یک پلتفرم بزرگ جالب است، اما اگر یک تجربه خصوصی و صمیمی تر با نزدیک ترین دوستان گیمر خود می خواهید چه؟

بله، شما می توانید چندین مرحله را برای راه اندازی یک جریان زنده خصوصی در Twitch دنبال کنید، اما وقتی این تجربه بازی خود را در برنامه میزبانی VPS یا سرور اختصاصی خود میزبانی می کنید، انجام این کار بسیار آسان تر است.

با دوستان به صورت زنده بازی کنید

پخش جریانی زنده در Twitch

Twitch به حداکثر چهار کاربر اجازه می دهد تا در یک پنجره به صورت زنده و با هم پخش جریانی داشته باشند، اما اگر پنج بازیکن یا بیشتر داشته باشید چه می کنید؟ این مزیت دیگر ساخت سرور گیمینگ سفارشی است. این کار به شما امکان کنترل کامل تجربه بازی را می دهد و این شامل تعداد زیادی از افراد می تواند همزمان بازی کنند.

اکنون که پخش کننده های مورد علاقه خود را مشاهده کرده اید، می دانید که هک ها چگونه است. اکنون وقت آن است که آنچه را آموخته اید بردارید و با دوستان خود به صورت زنده بازی کنید. در سرور خود که در آن قوانین را تنظیم می کنید.

حداقل محدودیت پخش

Twitch پخش ها را به 48 ساعت محدود می کند. گرچه احتمالاً توقف بازی و خوابیدن بسیار هوشمندانه است، اما اگر تجربه بازی خود را میزبانی نمی کنید، مجبور نیستید. هنگامی که سرور گیمینگ خود را می سازید، باید پارامتر های بازی و پخش را تنظیم کنید، و این شامل محدودیت های زمانی نیز می باشد. بنابراین، نوشیدنی های انرژی زا را باز کنید و آماده بازی شوید!

قوانین انجمن خود را تنظیم کنید

می خواهید با قوانین و دستورالعمل های خود بازی کنید؟ با سرور گیمینگ خود، مانند این است که یک قطعه از اینترنت خود را داشته باشید. شما قوانین را تعیین می کنید و اگر دوستان شما نمی خواهند از این قوانین پیروی کنند؟ بیرون انداخته می شوند.

خواه می خواهید تجربه های چت بازی و گفتگوی شما بالغ تر باشد، یا محدود تر و خانوادگی یا دوستانه باشد، یک سرور بازی راهی برای پیشگیری است. با ایجاد یک فضای سفارشی و مناسب تر برای شما، دوستان و خانواده می توانید جریان را پخش کنید که چه چیزی پخش می شود یا نمی شود.

سطح بازی و پخش جریانی خود را کنترل کنید

Twitch نوع بازی هایی را که می توانید بازی کنید محدود می کند و برخی از بازی ها را مسدود می کند. اگر صاحب سرور بازی خود هستید، می توانید بازی ها را از همه سطح بلوغ بازی و پخش جریانی کنید. در همین راستا، می توانید سرور گیمینگ خود را تنظیم کنید تا سطح آن را بیشتر محدود کنید و این باعث می شود تجربه دوستانه شما بیشتر شود.

سرور گیمینگ خود را با ممتاز سرور راه اندازی کنید!

با برنامه میزبانی VPS، با رم 4 گیگ، شما کنترل کامل و امنیت بیشتر خواهید داشت. اگر شما دارای چندین بازیکن قدرتمند و اهداف فنی برای پخش جریانی فنی هستید، ممکن است یک سرور اختصاصی مناسب تر باشد.

برنامه های میزبانی سرور اختصاصی اشتراکی / VPS ممتاز سرور به سه شکل در ممتاز سرور موجود است که شروع قیمت آن ها به این صورت است: VPS ویندوز با شروع قیمت از ماهانه 288 هزار تومان، VPS لینوکس با شروع قیمت از ماهانه 99 هزار تومان و VPS میکروتیک با شروع قیمت از 99 هزار تومان. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه شروع، برنامه های میزبانی VPS و برنامه های میزبانی اختصاصی ما را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا