طراحی سایت بازی

curve
بازی

طراحی سایت بازی

امروزه بازی های آنلاین جایگاه ویژه ای را در فضای وب بدست آورده اند و حجم زیادی از ترافیک روزانه اینترنت را شامل می شوند. ‎
به همین دلیل ما در محیط وب، وبسایت های فراوانی را می بینیم که بازی های آنلاین زیادی را برای کاربران خود ارائه می دهند. یکی از پیش نیازهای پا گذاشتن به این عرصه، طراحی یک وب سایت قوی، واکنش گرا، کاربر پسند و در کل مناسب اجرای بازی های آنلاین است که با توجه به حساسیت موضوع، انجام آن کار هر کسی نیست.
تعدد بازی ها، تکامل و پیشرفت آن ها از نظر نرم افزاری و سخت افزاری و سایر شرایط، باعث شده تا یک سری استانداردها و پیش نیازهای خاص در طراحی وب سایت بازی ایجاد شود که عدم رعایت آن ها، باعث شکست کامل پروژه و عدم استقبال از آن ها می شود.
ما باید در طراحی سایت بازی به مواردی از قبیل کاربر پسند بودن، امکان مدیریت ساده بازی ها، عدم ایجاد لگ در بازی، اجرای سریع، اجرا حتی در سرعت پایین اینترنت، استفاده بجا از عناصر طراحی، مقیاس پذیر بودن و ده ها مورد دیگر توجه کنیم که همه این موارد، جزو ابتدایی ترین پیش نیازهای وب سایت بازی محسوب می شوند و ما امروزه می بینیم که وب سایت های بازی های آنلاین معتبر، مدت هاست از این مراحل عبور کرده اند.


برخی از ویژگی های مورد نیاز برای طراحی سایت بازی

توضیحات و معرفی بازی

صفحه اخبار بازی ها

صفحه نقد و بررسی

قسمت جدیدترین ها

فروشگاه آنلاین بازی

بازی های موبایل

صفحه ارتباط با ما

پشتیبانی

صفحه امکانات دیگر مانند تبلیغات، پیشنهادات ویژه، محبوب ترین ها و ...

سه مشخصه مهم هر سایت

  • ریسپانسیو بودن
  • بهینه بودن برای موتورهای جستجو
  • داشتن میزبانی مناسب
responsive

ریسپانسیو بودن سایت

افراد به طور متوسط 3.3 ساعت در روز با رسانه های دیجیتال در گوشی های هوشمند خود صرف می کنند. به دلیل این تغییر در رفتار کاربران، دیگر وب سایتی که تنها دارای نسخه رومیزی می باشد، کافی نیست. صفحه وب رسپانسیو به صورت خودکار برای صفحه های نمایش و نمایشگرها با سایزهای مختلف تنظیم می شود. با یک وب سایت رسپانسیو، همه می توانند وب سایت شما را از هر دستگاهی بدون مشکل در نمایش سایت، بازدید کنند.

هدف طراحی رسپانسیو، ساخت صفحات وب است که اندازه و جهت گیری صفحه نمایش بازدید کننده را تشخیص می دهد و براساس آن طرح سایت را تغییر می دهد.

سئو

بهینه بودن سایت برای موتورهای جستجو

بهینه سازی (SEO) به روش های استفاده شده برای افزایش ترافیک به وب سایت با افزایش رتبه صفحه در موتور جستجو اشاره می کند. اما مفهوم سئو چیست ؟ سئو هنر و علم جذاب ساختن صفحات وب برای موتورهای جستجو است. به طور دقیق تر، جستجوگرها تلاش می کنند تا عوامل خاصی که موتور جستجو را تحت تأثیر قرار می دهند، ایجاد کنند تا صفحات خاصی را برای موتورهای جستجو، نسبت به صفحات وب دیگر که از همان کلمات کلیدی استفاده می کنند، جذاب تر کنند.تا بتوانند صفحاتی که برای کاربر مناسب تر است را در نتایج جستجوی گوگل یا سایر موتورهای جستجو در رتبه مناسب قرار دهند.

اگر شما وب سایتی دارید که محصولات یا خدماتی را ارائه می کند باید به عنوان بخشی از فرایند بازاریابی، سعی کنید ترافیک بیشتری را از موتورهای جستجو کسب کنید. ممتاز سئو در این زمینه می تواند به شما بهترین خدمات و پشتیبانی را ارائه دهد و شما را به هدف خود در زمینه کسب و کارتان برساند.

ُسرور

داشتن میزبانی مناسب

داشتن یک پلن میزبانی مناسب باعث می شود تا سرعت و تجربه کاربری سایت تان افزایش پیدا کند. همچنین در هنگام خرید میزبانی سایت به خدمات ارائه شده توسط شرکت میزبانی توجه کنید. ارائه خدماتی مانند آپتایم 100%، پشتیبانی ویژه و تهیه بک آپ از اطلاعات وب سایت تان را حتما در اختیارتان قرار دهند.

ممتاز سرور با ارائه بهترین خدمات همراه با قیمت های مقرون به صرفه آماده یاری رساندن به شما برای راه اندازی یک وب سایت مناسب با کسب و کارتان می باشد.

support-icon