طراحی سایت هتل و گردشگری

curve
هتل و گردشگری

طراحی سایت هتل و گردشگری

طراحی وب نقش اصلی را در اولین برداشت بازدید کنندگان از یک کسب و کار دارد. در حقیقت، در یک مطالعه، وقتی از شرکت کنندگان سوال شد که چرا نسبت به وب سایتی بی اعتماد هستند، 94٪ نظرات در مورد طراحی بود.
برای یک سایت توریستی و گردشگری، این بدان معنی است که طراحی می تواند عاملی تعیین کننده در اعتماد بازدید کننده به توصیه ها و اطلاعات باشد.
با توجه به سرمایه گذاری های قابل توجهی که برای برنامه ریزی سفر انجام می شود، اعتماد ضروری است. این کار می تواند در تصمیم مسافر برای خرید یک تور خاص، اقامت در هتلی خاص یا حتی به طور کلی بازدید از یک شهر یا کشور تاثیر بگذارد. بعلاوه ، یک سایت مسافرتی فراتر از اینکه به عنوان یک منبع الهام قابل اعتماد باشد، همچنین باید اطلاعات لازم را برای تنظیم برنامه های سفر به مسافران آینده بدهد.
هنگامی که یک بازدید کننده متقاعد شد که باید عکس مکان های دیدنی را برای سفر خود ببیند، برنامه ریزی سفر برای آن ها آسان خواهد بود. این بدان معنی است که سایت باید دارای اطلاعات مستقیم سفر، جزئیات مفید ترانسفر و نکاتی باشد که به بازدیدکنندگان کمک می کند تا روند سفر را ساده کنند.


برخی از ویژگی های مورد نیاز برای طراحی سایت هتل و گردشگری

خلاصه ای مختصر از مناطق گردشگری، همراه با نکات برجسته از مکان های مهم

معرفی هتل ها با لینک به وب سایت هتل و سایت های رزرو

نمایش نظرات و بازخورد مشتریان از نحوه ارائه خدمات

اطلاعات مربوط به فعالیت های تفریحی و فضای باز

راهنماهای هنر و فرهنگ، از جمله موزه ها، تئاترها و سایر جاذبه ها

وجود نقشه ها و راهنماهای اطلاعات حمل و نقل عمومی

معرفی در گوگل مپ

اتصال به شبکه های اجتماعی

اطلاعات فرودگاه ها

سه مشخصه مهم هر سایت

  • ریسپانسیو بودن
  • بهینه بودن برای موتورهای جستجو
  • داشتن میزبانی مناسب
responsive

ریسپانسیو بودن سایت

افراد به طور متوسط 3.3 ساعت در روز با رسانه های دیجیتال در گوشی های هوشمند خود صرف می کنند. به دلیل این تغییر در رفتار کاربران، دیگر وب سایتی که تنها دارای نسخه رومیزی می باشد، کافی نیست. صفحه وب رسپانسیو به صورت خودکار برای صفحه های نمایش و نمایشگرها با سایزهای مختلف تنظیم می شود. با یک وب سایت رسپانسیو، همه می توانند وب سایت شما را از هر دستگاهی بدون مشکل در نمایش سایت، بازدید کنند.

هدف طراحی رسپانسیو، ساخت صفحات وب است که اندازه و جهت گیری صفحه نمایش بازدید کننده را تشخیص می دهد و براساس آن طرح سایت را تغییر می دهد.

سئو

بهینه بودن سایت برای موتورهای جستجو

بهینه سازی (SEO) به روش های استفاده شده برای افزایش ترافیک به وب سایت با افزایش رتبه صفحه در موتور جستجو اشاره می کند. اما مفهوم سئو چیست ؟ سئو هنر و علم جذاب ساختن صفحات وب برای موتورهای جستجو است. به طور دقیق تر، جستجوگرها تلاش می کنند تا عوامل خاصی که موتور جستجو را تحت تأثیر قرار می دهند، ایجاد کنند تا صفحات خاصی را برای موتورهای جستجو، نسبت به صفحات وب دیگر که از همان کلمات کلیدی استفاده می کنند، جذاب تر کنند.تا بتوانند صفحاتی که برای کاربر مناسب تر است را در نتایج جستجوی گوگل یا سایر موتورهای جستجو در رتبه مناسب قرار دهند.

اگر شما وب سایتی دارید که محصولات یا خدماتی را ارائه می کند باید به عنوان بخشی از فرایند بازاریابی، سعی کنید ترافیک بیشتری را از موتورهای جستجو کسب کنید. ممتاز سئو در این زمینه می تواند به شما بهترین خدمات و پشتیبانی را ارائه دهد و شما را به هدف خود در زمینه کسب و کارتان برساند.

ُسرور

داشتن میزبانی مناسب

داشتن یک پلن میزبانی مناسب باعث می شود تا سرعت و تجربه کاربری سایت تان افزایش پیدا کند. همچنین در هنگام خرید میزبانی سایت به خدمات ارائه شده توسط شرکت میزبانی توجه کنید. ارائه خدماتی مانند آپتایم 100%، پشتیبانی ویژه و تهیه بک آپ از اطلاعات وب سایت تان را حتما در اختیارتان قرار دهند.

ممتاز سرور با ارائه بهترین خدمات همراه با قیمت های مقرون به صرفه آماده یاری رساندن به شما برای راه اندازی یک وب سایت مناسب با کسب و کارتان می باشد.

support-icon