طراحی سایت پزشکان

curve
پزشک

طراحی سایت پزشکان

هر روزه افراد زیادی برای ویزیت شدن و وقت گرفتن به مطب پزشکان مراجعه می کنند. گاهی اوقات به دلیل پیک کاری بالای مطب ها، قادر به پاسخگویی بیماران نیستند.
بهترین گزینه برای کاهش این مراجعات و پاسخگویی هرچه بهتر به بیماران ساخت یک سایت پزشکی مناسب می باشد که علاوه بر تعیین وقت به صورت آنلاین و جواب دادن به سوالات متداول افراد، به توان به آن ها به صورت آنلاین نیز مشاوره داد.
از این رو میزان رضایت مراجعان بیشتر شده و میزان رفت و آمد ها به محیط مطب نیز کمتر می شود.
شما چه یک پزشک باشید که به صورت انفرادی کار می کنید و یا یک شرکت و یا کلینیک پزشکی، سایت باید کاملا متناسب با نیازتان طراحی می شود.


برخی از ویژگی های مورد نیاز برای طراحی سایت پزشکان

رزومه پزشک

مقالات و اطلاعات پزشکی

نمایش نظرات و بازخورد مراجعان

نوبت دهی آنلاین

تشکیل پرونده آنلاین

اتصال به شبکه های اجتماعی

پرسش و پاسخ های متداول

فرم تماس و مشاوره

معرفی امکانات و تجهیزات

سه مشخصه مهم هر سایت

  • ریسپانسیو بودن
  • بهینه بودن برای موتورهای جستجو
  • داشتن میزبانی مناسب
responsive

ریسپانسیو بودن سایت

افراد به طور متوسط 3.3 ساعت در روز با رسانه های دیجیتال در گوشی های هوشمند خود صرف می کنند. به دلیل این تغییر در رفتار کاربران، دیگر وب سایتی که تنها دارای نسخه رومیزی می باشد، کافی نیست. صفحه وب رسپانسیو به صورت خودکار برای صفحه های نمایش و نمایشگرها با سایزهای مختلف تنظیم می شود. با یک وب سایت رسپانسیو، همه می توانند وب سایت شما را از هر دستگاهی بدون مشکل در نمایش سایت، بازدید کنند.

هدف طراحی رسپانسیو، ساخت صفحات وب است که اندازه و جهت گیری صفحه نمایش بازدید کننده را تشخیص می دهد و براساس آن طرح سایت را تغییر می دهد.

سئو

بهینه بودن سایت برای موتورهای جستجو

بهینه سازی (SEO) به روش های استفاده شده برای افزایش ترافیک به وب سایت با افزایش رتبه صفحه در موتور جستجو اشاره می کند. اما مفهوم سئو چیست ؟ سئو هنر و علم جذاب ساختن صفحات وب برای موتورهای جستجو است. به طور دقیق تر، جستجوگرها تلاش می کنند تا عوامل خاصی که موتور جستجو را تحت تأثیر قرار می دهند، ایجاد کنند تا صفحات خاصی را برای موتورهای جستجو، نسبت به صفحات وب دیگر که از همان کلمات کلیدی استفاده می کنند، جذاب تر کنند.تا بتوانند صفحاتی که برای کاربر مناسب تر است را در نتایج جستجوی گوگل یا سایر موتورهای جستجو در رتبه مناسب قرار دهند.

اگر شما وب سایتی دارید که محصولات یا خدماتی را ارائه می کند باید به عنوان بخشی از فرایند بازاریابی، سعی کنید ترافیک بیشتری را از موتورهای جستجو کسب کنید. ممتاز سئو در این زمینه می تواند به شما بهترین خدمات و پشتیبانی را ارائه دهد و شما را به هدف خود در زمینه کسب و کارتان برساند.

ُسرور

داشتن میزبانی مناسب

داشتن یک پلن میزبانی مناسب باعث می شود تا سرعت و تجربه کاربری سایت تان افزایش پیدا کند. همچنین در هنگام خرید میزبانی سایت به خدمات ارائه شده توسط شرکت میزبانی توجه کنید. ارائه خدماتی مانند آپتایم 100%، پشتیبانی ویژه و تهیه بک آپ از اطلاعات وب سایت تان را حتما در اختیارتان قرار دهند.

ممتاز سرور با ارائه بهترین خدمات همراه با قیمت های مقرون به صرفه آماده یاری رساندن به شما برای راه اندازی یک وب سایت مناسب با کسب و کارتان می باشد.

support-icon