آموزش

پلاگین MonsterInsights – پلاگین Google Analytics برای وردپرس

پلاگین MonsterInsights بهترین افزونه Google Analytics برای وردپرس است. با بیش از 2 میلیون نصب فعال، همچنین محبوب ترین افزونه گوگل آنالیتیکس برای وردپرس است.

MonsterInsights به شما امکان می دهد فقط با چند کلیک تجزیه و تحلیل را تنظیم کنید و با یک نگاه به راحتی عملکرد سایت خود را ببینید. از داشبورد وردپرس خود می بینید که بازدید کنندگان چگونه سایت شما را پیدا می کنند و از آن استفاده می کنند، بنابراین می توانید مخاطبان خود را افزایش داده و آن ها را دوباره برگردانید.

هدف ما ساده است: آسان کردن تجزیه و تحلیل و ارائه آمار مهم.

ما MonsterInsights را ایجاد کردیم تا قدرتمندترین و کاربرپسندترین افزونه Google Analytics در بازار باشد. استفاده از Google Analytics می تواند ترسناک ، وقت گیر و پیچیده باشد. با استفاده از MonsterInsights آماری را کسب می کنید که مهمترین آنها است ، بنابراین می توانید نحوه پیدا کردن و تعامل مخاطبان با محتوای شما را درک کنید.

اگر در ایجاد محتوای مفید جدی هستید ، به تجزیه و تحلیل نیاز دارید.

بدون درک منابع ترافیک و رفتار مخاطب، نمی توان فهمید که چه چیزی کار می کند و چه چیزی باعث اتلاف وقت شما می شود. با استفاده از پلاگین MonsterInsights، می توانید به راحتی ترافیک خود را درک کرده و برای رشد مخاطبان خود یک استراتژی محتوای داده محور ایجاد کنید.

چه چیزی با پلاگین MonsterInsights دریافت می کنید؟

راه اندازی سریع و آسان – راه اندازی Google Analytics در سایت شما ممکن است مشکل و زمانبر باشد، به ویژه هنگامی که اهل فن نیستید. با استفاده از MonsterInsights، می توانید Google Analytics را در کمتر از 5 دقیقه در سایت خود راه اندازی کنید و بلافاصله اطلاعات مورد نیاز خود را شروع کنید.
آمار در زمان واقعی – به دست آوردن داده های تجزیه و تحلیل مورد نیاز در زمان مناسب در تجارت بسیار مهم است. با ردیابی MonsterInsights گوگل آنالیتیکس، آماری در زمان واقعی دریافت خواهید کرد، بنابراین می توانید در حال حاضر وضعیت وب سایت خود را ببینید. نیازی نیست تا روز بعد صبر کنید تا ببینید آیا پست وبلاگ شما ویروسی شده است یا فروش بزرگ شما طبق برنامه پیش می رود.
پیگیری پست محبوب – کدام یک از پست های شما بیشترین بازدید را به سایت شما دارد؟ پلاگین MonsterInsights محبوب ترین پست ها، صفحات و بخش های وب سایت را به شما نشان می دهد، بنابراین می توانید دید واضحی از کارکردها و اتلاف وقت داشته باشید.
ردیابی بارگیری پرونده – به طور پیش فرض، Google Analytics در اندازه گیری میزان بازدید شما بسیار خوب است، اما بارگیری پرونده را ردیابی نمی کند. با استفاده از MonsterInsights، فقط می توانید بارگیری فایل های خود را دقیقاً پیگیری کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.
ردیابی تجارت الکترونیکی – ردیابی تجارت الکترونیکی MonsterInsights تمام داده های مورد نیاز فروشگاه WooCommerce یا Easy Digital Download را به شما می دهد. فقط با چند کلیک می توانید ردیابی تجارت الکترونیک Google Analytics را با فروشگاه های وردپرس خود ادغام کنید.
پیگیری تبلیغات – آیا می خواهید از تبلیغات بنر AdSense خود درآمد بیشتری کسب کنید؟ با ردیابی تبلیغ MonsterInsights، می توانید دقیقاً ببینید که هر تبلیغ بنر چند کلیک دریافت می کند. شناسایی موثرترین مکان های تبلیغاتی آسان است.
رجوع و پیگیری لینک – این پلاگین به شما امکان می دهد دقیقاً ببینید بازدید کنندگان از کجا می آیند و چه لینک هایی بر روی سایت شما کلیک می کنند. با دو برابر کردن کارکردها و کنار گذاشتن بقیه، در وقت و هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد.
ردیابی فرم ها – افزونه پیگیری فرم ها به طور خودکار تمام فرم های راهنمای وردپرس، فرم های تماس و فرم های ثبت نام شما را ردیابی می کند. با این کار می توانید داده های مهم تبدیل را مشاهده کنید.
ردیابی نویسنده – می توانید از ردیابی نویسنده برای شناسایی محبوب ترین نویسندگان در سایت خود استفاده کنید. این می تواند به شما اطلاعات ارزشمندی در مورد اینکه چه نوع محتوایی در سایت شما بهتر کار می کند، دهد و به شما امکان می دهد نویسندگان برتر خود را شناسایی و به آن ها پاداش دهید.
انطباق با مقررات حریم خصوصی – با MonsterInsights، می توانید Google Analytics را به طور خودکار با مقرراتی مانند GDPR (اتحادیه اروپا)، CCPA (ایالات متحده)، PECR (انگلستان)، PIPEDA (کانادا) و موارد دیگر سازگار کنید.

داشبورد و تنظیمات MonsterInsights

اتصال پلاگین MonsterInsights به حساب Google Analytics شما واقعاً آسان است. تنظیم فقط دو دقیقه طول می کشد:

اتصال MonsterInsights به Google Analytics - روند احراز هویت

با استفاده از MonsterInsights، می توانید تمام آمار کلیدی وب سایت خود را در داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید:

گزارش اجمالی در MonsterInsights

بسیاری از ویژگی های مفید در MonsterInsights وجود دارد، مانند سازنده URL که به شما امکان می دهد URL هایی با کدهای UTM قابل ردیابی ایجاد کنید. با این کار می توانید از طریق خبرنامه ایمیل خود، از شبکه های اجتماعی یا هر منبع دیگری میزان بازدید را ردیابی کنید.

Edit Page ‹ WPBeginner — WordPress

آماده دریافت آمار مهم هستید؟ تنظیم MonsterInsights فقط چند دقیقه طول می کشد و 14 روز ضمانت بازگشت پول وجود دارد.

منبع

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا