WordPressآموزش

9 نرم افزار وبینار برای کاربران وردپرس

وبینارها راهی تعاملی برای دسترسی به کاربران، به اشتراک گذاشتن تجربه و رشد تجارت تان را فراهم می کنند. در این مقاله، ما برخی از بهترین نرم افزار های وبینار را برای کاربران وردپرس به اشتراک خواهیم گذاشت.

همچنین می توانید مقاله “چگونه میزبانی یک وبینار را بر عهده بگیریم؟” را مطالعه کنید.

نرم افزارهای وبینار وردپرس چه هستند و چه زمانی به آن ها نیاز دارید؟

اصطلاح وبینار از سمینار، گردهمایی تبادل ایده، یادگیری، همکاری و ملاقات گرفته شده است. تنها تفاوت این است که وبینارها در وب برگزار می شوند و همه شرکت کنندگان با استفاده از دسکتاپ یا دستگاه های تلفن همراه خود شرکت می کنند.

وبینارها در وب سایت هایی که کلاس های آنلاین برگزار می کنند محبوب هستند. یک نرم افزار وبینار به چندین کاربر امکان می دهد تا در یک جریان ویدئویی شرکت کنند. برگزارکننده و شرکت کنندگان می توانند به طور همزمان با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، مطالب را به اشتراک بگذارند، چت کنند و کنفرانس داشته باشند.

با گفتن این موارد، بیایید نگاهی به برخی از بهترین نرم افزار های وبینار موجود برای کاربران وردپرس بیندازیم.

1. GoToWebinar

1. GoToWebinar

GoToWebinar که توسط GoToMeeting برای شما آورده شده است یکی از محبوب ترین گزینه ها برای نرم افزار وبینار برای وردپرس است. آن ها به پلتفرم قابل اعتماد و سهولت استفاده معروف هستند. روی همه دستگاه ها به زیبایی کار می کند و تجربه کاربری فوق العاده ای را نیز به شما ارائه می دهد.

آن ها دارای ویژگی “عبور از کنترل” هستند که به شما امکان می دهد کنترل صفحه کلید و ماوس خود را به هر شرکت کننده در جلسه بدهید. همچنین می توانید برنامه های دسکتاپ، صفحه نمایش، ارائه ها و پرونده ها را به اشتراک بگذارید.

راه حل آموزش وبینار آن ها امکان ثبت نام آسان و راه اندازی سریع را فراهم می کند. راه حل آموزش وبینار همچنین نظرسنجی ها و اشتراک مطالب دوره و توانایی میزبانی از گروه های بزرگ یا کوچک را ارائه می دهد. تمام ویژگی هایی که یک ارائه دهنده آموزش از طریق یک نرم افزار وبینار نیاز دارد، در همه موارد موجود است.

GoToWebinar با طرح های مختلف قیمت گذاری برای سناریوهای مختلف استفاده، ارائه می شود. برنامه آغازین آن ها از 89 دلار در ماه برای 100 شرکت کننده شروع می شود و تا 299 دلار در ماه برای 1000 شرکت کننده افزایش می یابد.

2. Webinars OnAir

Webinars OnAir

یک نقطه ضعف استفاده از Google Hangouts این است که نمی توانید مستقیماً از کاربران هزینه بگیرید. Webinars OnAir در حول Google Hangouts ساخته شده است و به شما امکان می دهد بابت عضویت در یک وبینار از کاربران هزینه دریافت کنید.

همراه با تمام ویژگی های Hangouts و برخی امکانات دیگر. به شما امکان می دهد مخاطبان خود را در سراسر وب ردیابی کنید. شما می توانید در طول برگزاری وبینار پیشنهادات ویژه ای را به شرکت کنندگان خود نشان دهید، راهنمایی ایجاد کنید و به طور خودکار وبینار را در YouTube ذخیره کنید.

قیمت وبینار OnAir برای حداکثر 25 شرکت کننده از 19.97 دلار در ماه شروع می شود. با 99.97 دلار در ماه می توانید حداکثر 5000 شرکت کننده با تمام ویژگی ها داشته باشید.

3. WebinarJam

Webinar Jam

WebinarJam نرم افزار دیگر وبینار برای وردپرس است که از Google Hangouts استفاده می کند و ویژگی های بازاریابی را به آن اضافه می کند. این به شما امکان میزبانی وبینارهای بسیار بزرگ با تمام ویژگی های قدرتمند یک ابزار حرفه ای وبینار را می دهد.

WebinarJam به شما امکان می دهد تا ثبت نام ها را مدیریت کنید، از اشتراک صفحه و فایل استفاده کنید، با همه شرکت کنندگان تحت همان نرم افزار تعامل داشته باشید. این سایت برای بازاریابان ساخته شده است و دارای صفحات فرود سفارشی است که می توانید از آن ها برای ثبت نام، اعلان های ایمیل، نظرسنجی ها، آزمون ها و پیشنهادات زنده در جلسات استفاده کنید.

همچنین به طور خودکار تمام جلسات وبینار را ضبط می کند، شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید آن ها را در YouTube منتشر کنید. همچنین می توانید هر زمان که خواستید آن ها را پخش کنید.

قیمت گذاری از 497 دلار در سال آغاز می شود و همین امر آن را به یکی از ارزان ترین گزینه ها تبدیل می کند.

4. StealthSeminar

StealthSeminar

StealthSeminar یکی دیگر از نرم افزارهای آسان وبینار است. نه تنها نرم افزار زنده وبینار را ارائه می دهد، بلکه آن را با وبینارهای ضبط شده یا وبینارهای ترکیبی خودکار ترکیب می کند. با این کار می توانید روند اجرای یک وبینار را کاملاً خودکار کنید.

شما برای کنترل بحث ها و جریان کاربر از ابزارهای تعدیل قدرتمندی برخوردار هستید. StealthSeminar همچنین به راحتی با ارائه دهندگان خدمات ایمیل مانند MailChimp ، AWeber و غیره ادغام می شود.

بسیاری از ویژگی ها برای بازاریابان وجود دارد، مانند برقراری تماس برای اقدامات نامحدود که در هر زمان می تواند به طور خودکار انجام شود. این برنامه همچنین تجزیه و تحلیل دقیق و آزمایش تقسیم را ارائه می دهد تا بتوانید عملکرد خود را تجزیه و تحلیل کنید و از این طریق پیشرفت کنید.

هزینه سمینار Stealth 97.00 دلار هزینه ثبت نام و سپس 69.95 دلار ماهانه برای 150 کاربر برنامه ریزی می شود.

5. Google Hangouts

Google Hangouts

Google Hangouts احتمالاً ساده ترین نرم افزار وبینار است که در حال حاضر در دسترس است. فوق العاده سریع و رایگان است. هرکسی که دارای حساب Google باشد می تواند از آن استفاده کند.

جدا از تماس صوتی و تصویری معمول، به چندین کاربر امکان می دهد به یک گپ بپیوندند. کاربران می توانند پرونده ها، چت و صفحه رایانه را به اشتراک بگذارند و موارد دیگر.

Hangouts on Air به شما امکان می دهد وبینارهای پخش زنده داشته و آن ها را با دنیای افراد خاص به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید Hangout های خود را ضبط کرده و در YouTube به اشتراک بگذارید.

نکته منفی این است که ثبت نام کاربر با پرداخت هزینه یا ویژگی های بازاریابی که برای اجرای یک وبینار حرفه ای به آن نیاز دارید، ندارد.

6. Cisco WebEx

Cisco WebEx

Cisco WebEx یکی از رهبران صنعت در کنفرانس وب برتر و سازماندهی وبینارهای حرفه ای است. این ابزار دارای تمام ابزارهای حرفه ای است که شما برای انجام جلسات حرفه ای نیاز دارید.

مرکز آموزش WebEx به شما امکان می دهد وبینارهایی ایجاد کنید که هدف آن ها آموزش و یادگیری باشد. این ابزار دارای ابزارهای دیگری برای شرکت در نظرسنجی ها، آزمون ها ، عملکردهای پیگیری، انجام آزمایش ها و نظرسنجی ها و غیره است. کاربران همچنین می توانند هر برنامه، صفحه، یادداشت و پرونده را به اشتراک بگذارند.

قیمت گذاری از 24 دلار در ماه برای 8 کاربر تا 69 دلار در ماه برای حداکثر 100 کاربر شروع می شود.

7. Zoom

Zoom

یکی دیگر از مدعیان قدرتمند در صنعت نرم افزار وبینار، Zoom است. به شما امکان می دهد کنفرانس ها و جلسات ویدیویی بسیار تعاملی را با صدا و تصویر با کیفیت HD برگزار کنید.

یکی از جالب ترین ویژگی های زوم امکان اشتراک صفحه نمایش موبایل از تلفن یا رایانه لوحی شماست. همچنین می توانید صفحه را به دو قسمت تقسیم کنید تا به طور همزمان panelist ها و صفحه مشترک را نشان دهید.

زوم یک طرح رایگان با ویژگی های محدود دارد. برنامه اصلی آن ها از 14.99 دلار در ماه شروع می شود. آن ها همچنین یک طرح آموزشی برای مراکز یادگیری در هر شکل و اندازه دارند.

8. AnyMeeting

AnyMeeting

AnyMeeting راه حل هایی برای میزبانی وبینارهای بزرگ و کوچک ارائه می دهد. همراه با تمام ویژگی های استانداردی که شما از یک نرم افزار حرفه ای وبینار انتظار دارید.

این امکان را برای شما فراهم می کند تا تماس های گروهی بزرگ، کنفرانس های ویدئویی و صوتی، با ویژگی های اشتراک صفحه و فایل را میزبانی کنید. به عنوان یک ابزار آموزشی، همچنین شامل نظرسنجی ها، آزمون ها، آزمون های پیگیری، یادداشت ها، سخنرانی ها و گروه های بزرگ با حداکثر 1000 شرکت کننده است.

برنامه های قیمت گذاری AnyMeeting از 18 دلار در ماه برای 30 شرکت کننده تا 298 دلار در ماه برای 1000 شرکت کننده شروع می شود.

9. Adobe Connect

Adobe Connect

Adobe Connect یکی از قدرتمندترین و دارای ویژگی نرم افزارهای وبینار غنی در بازار است.

Adobe Connect امکان برگزاری جلسات و کنفرانس های آنلاین، اجرای وبینارها، آموزش ها و دوره های آنلاین را بسیار آسان می کند. بستر بسیار تعاملی آن ها اشتراک گذاری را برای مخاطبان و میزبان آسان تر می کند.

کاربران و کارشناسان بارها و بارها تجربه کاربر، سهولت استفاده، قابلیت اطمینان و عملکرد Adobe Connect را ستوده اند.

برنامه های مختلفی برای قیمت گذاری سالانه دارد. برای Adobe Connect Webinars ، قیمت گذاری از 1250 دلار در سال / مدیر وبینار برای حداکثر 100 کاربر شروع می شود.

ممتاز سرور با پشتیبانی 24/7 ارائه دهنده سرور های Big Blue Button و Adobe Connect است.

منبع: wpbeginner

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا