آموزش

12 مزیت استفاده از Frontity برای پروژه های وردپرس

شما به عنوان یک مالک وب سایت، می خواهید وب سایت های سریع و سازگار با موتور جستجو ایجاد کنید که بهترین تجربه ممکن را به بازدیدکننده ارائه دهند. وردپرس همه این کارها را انجام می دهد، اما همچنین حدود 40 درصد از وب سایت ها در اینترنت با وردپرس ساخته شده اند که رقابت زیادی است.

اگر می خواهید که وب سایت تان متمایز از بقیه باشد، باید چارچوبی را به این ترکیب اضافه کنید. Frontity یک چارچوب مدرن و مبتنی بر React است که به طور خاص با در نظر گرفتن وردپرس طراحی شده است. به همین ترتیب، وب سایت وردپرس شما موارد زیادی برای ارائه دارد.

در این مقاله، بررسی خواهیم کرد که Frontity چیست و چرا ممکن است از آن در پروژه بعدی وردپرس خود استفاده کنید. ما در مورد اینکه چگونه Frontity می تواند در دنیای رقابتی در زمینه توسعه وب سایت به شما کمک کند و همچنین برخی از اشکالات احتمالی را که باید مراقب آن ها باشید، توضیح خواهیم داد.

بیایید شروع کنیم!

مقدمه ای کوتاه

Frontity یک چارچوب منبع باز برای React است. این امکان را برای شما فراهم می کند که یک پیش ساخت مبتنی بر React برای وب سایت WordPress.com یا WordPress.org ایجاد کنید.

The Frontity React framework

به طور سنتی، وردپرس HTML را با استفاده از یک قالب بر اساس فایل های الگوی PHP تولید می کند. با این حال، هنگامی که API (REST) در هسته وردپرس ادغام شد، این وابستگی به موتور، رندر PHP را از بین برد. این کار امکانات جدیدی را برای توسعه دهندگان وب ایجاد می کند، از جمله ایجاد وب سایت های Front با استفاده از چارچوب هایی مانند Frontity.

پس از راه اندازی Frontity، وب سایت وردپرس شما از طریق REST API داده های خود را ارائه می دهد. این API به شما امکان می دهد اقدامات ایجاد، خواندن، به روزرسانی و حذف (CRUD) را روی محتوای وردپرس، از جمله پست ها، صفحات و حتی انواع پست سفارشی انجام دهید. این به توسعه دهندگان راهی آسان برای بیرون کشیدن داده ها از وردپرس می دهد.

Frontity یک چارچوب است، اما همچنین یک موتور رندر جایگزین برای وردپرس نیز است. امروزه معمولاً از چارچوب هایی مانند Frontity برای جداسازی محتوا از قسمت جلویی استفاده می شود. این امر باعث می شود تا توسعه دهندگان بتوانند از WordPress به عنوان یک سیستم مدیریت محتوای بدون سر (CMS) استفاده کنند.

چیزهایی که باید بدانید

Frontity چیزهای زیادی برای ارائه به توسعه دهندگان و طراحان وب دارد، اما اشکالاتی نیز در این زمینه وجود دارد. قبل از اینکه مزایای استفاده از Frontity را بررسی کنیم، اجازه دهید اشکالات احتمالی را بررسی کنیم. هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه Frontity چارچوب مناسبی برای پروژه وردپرس شما است، داشتن این نکات مهم است.

Frontity به گونه ای طراحی شده است که کاربرد آن آسان و تنظیمش به ویژه ساده است. با این حال، شما هنوز هم از برخی از تجربیات قبلی با React بهره خواهید برد، به ویژه اگر می خواهید پروژه های پیشرفته وردپرس را توسعه دهید. اگر با مفهوم “CSS-in-JS” آشنا باشید نیز به شما کمک می کند.

برخی از افزونه های وردپرس از طریق بسته های Frontity پشتیبانی می شوند. با این حال، هنوز یک چارچوب نسبتاً جدید است و بنابراین انتظار سازگاری با اکثر افزونه های وردپرس غیرواقعی است. اگر پروژه شما به پلاگین وردپرس بسیار خاصی نیاز دارد، شاید لازم باشد راه حل سفارشی خود را بسازید.

وردپرس به دلیل کاهش سد ورود به توسعه وب سایت مشهور است. با تشکر از ویرایشگر WordPress و آنچه شما می بینید، همان چیزی است که دریافت می کنید (WYSIWYG) و تنظیمات پیش نمایش زنده، می توانید بدون نوشتن یک خط کد، وب سایتی ایجاد کنید. با این حال، Frontity ویرایشگر WYSIWYG یا پیش نمایش زنده را ارائه نمی دهد. این کار می تواند پیش بینی نحوه نمایش محتوای شما هنگام ارائه را دشوار کند. اگر محتوای خود را در چندین سیستم عامل نمایش دهید، ممکن است این مسئله چالش برانگیز باشد.

بسیاری از توسعه دهندگان وردپرس از Frontity به عنوان بخشی از تنظیمات بدون سر استفاده می کنند. اگر قصد استفاده از وردپرس بدون سر را دارید، با بسیاری از معایب مشابه تنظیمات بدون سر روبرو خواهید شد. به طور خاص، یک رویکرد بی سر می تواند برای کاربرانی که تجربه گسترده CMS یا برنامه نویسی ندارند چالش برانگیز باشد.

CMS بدون سر نیز ممکن است نیاز به نگهداری بیشتری نسبت به نصب CMS یکپارچه داشته باشد. ممکن است متوجه شوید که وقت بیشتری برای تنظیم و راه اندازی بدون سر خود سرمایه گذاری می کنید.

12 مزیت استفاده از Frontity برای پروژه های وردپرس

اکنون می دانید Frontity چیست، بیایید ببینیم چه چیزی ارائه می دهد. در اینجا 12 دلیل وجود دارد که می توانید از Frontity در پروژه بعدی وردپرس خود استفاده کنید.

1.به راحتی تنظیم می شود

Frontity راه اندازی وب سایت وردپرس را آسان می کند. برای هر کسی که می خواهد پروژه خود را به سرعت آنلاین کند یا کسی که تجربه قبلی در پیکربندی چارچوب React را ندارد عالی است.

با فرض اینکه شما یک تنظیمات WordPress دارید و Node.js را نصب کرده اید، می توانید یک پروژه Frontity را با یک دستور ایجاد کنید. به سادگی یک Command Prompt یا Terminal را در رایانه خود باز کنید و موارد زیر را اجرا کنید:

npx frontity create my-project

اکنون Frontity از شما می خواهد که برای پروژه خود تم انتخاب کنید. انتخاب کنید و Frontity تم انتخابی شما را کلون می کند، تمام پرونده های Frontity لازم را ایجاد می کند و موارد مورد نیاز را نصب می کند. پس از چند لحظه، یک پیام Frontity ایجاد شده را مشاهده خواهید کرد. شما به تازگی اولین پروژه Frontity خود را ایجاد کرده اید!

یک وب سایت آزمایشی که با استفاده از چارچوب Frontity React ایجاد شده است.

این فقط نقطه شروع است، اما با استفاده از Frontity می توانید در پنج مرحله آسان یک برنامه وب ساده بسازید و راه اندازی کنید. این سهولت استفاده در حال حاضر باعث تحسین Frontity از جامعه وردپرس شده است.

استودیوی طراحی مستقر در کلمبوس فورت اخیراً وب سایت خود را با استفاده از Frontity دوباره طراحی کرد. هنگام توصیف پروژه، یک نماینده فورت سریعا متوجه شد که شروع کار با Frontity آسان است. ” نوعی دیوانگی است که چقدر سریع توانستم این کار را انجام دهم، چون در مورد Frontity چیزی نمی دانستم و در React خیلی مهارت نداشتم.”

Fort, a website designed using the Frontity React framework

چارچوب Frontity React نیز مدیر خود را دارد و از Emotion برای CSS استفاده می کند. این بدان معنی است که می توانید بدون نیاز به تسلط بر فن آوری های اضافی مانند Redux، از چارچوب Frontity استفاده کنید. به شما اجازه می دهد تا روی آنچه واقعاً مهم است تمرکز کنید – ساخت پروژه خود.

2.تمرکز 100٪ روی وردپرس وجود دارد

در دنیای چارچوب های React ،Frontity از نظر جمعیت متمایز است زیرا به طور خاص برای وردپرس طراحی شده است. هر بخشی از چارچوب Frontity برای کار با WordPress.org و WordPress.com ساده و بهینه شده است. با انتخاب Frontity ، می توانید از پیکربندی دستی که معمولاً برای استفاده از یک چارچوب React با وردپرس لازم است، اجتناب کنید. ضمن اینکه تجربه کاربری بهتری را ارائه می دهید و در وقت شما صرفه جویی می شود.

همچنین دیدن اینکه Automattic، شرکت مادر WordPress.com، یک سرمایه گذار مالی بزرگ در Frontity است، بسیار دلگرم کننده است. سخنگوی Frontity در مورد سرمایه گذاری Automattic گفت: “داشتن پشتیبانی از Automattic به ما امکان می دهد تا برای حمایت از پروژه های بزرگتر با شرکای آن ها ارتباط برقرار کرده و همکاری کنیم و WordPress و Frontity بی سر را برای مخاطبان گسترده تر به ارمغان بیاوریم.”

چارچوب های مبتنی بر React وجود دارد که با وردپرس سازگار است، از جمله Next.js و Gatsby.js. با این حال، این چارچوب ها به طور خاص برای وردپرس طراحی نشده اند.

اگر با پروژه WordPress خود از یک چارچوب توسعه وب دیگر استفاده می کنید، معمولاً باید پیکربندی و بهینه سازی دستی را انجام دهید. همچنین ممکن است لازم باشد ابزارهای اضافی را نصب کنید.

3.Frontity می تواند وردپرس بدون سر را در دسترس قرار دهد

چارچوب های مبتنی بر واکنش مانند Frontity در جامعه وردپرس محبوبیت خاصی پیدا کرده اند، خصوصاً در بین توسعه دهندگانی که می خواهند وردپرس بدون سر راه اندازی کنند. به عنوان CMS یکپارچه، وردپرس به طور سنتی محتوای شما را به یک خروجی خاص محدود می کند. با این حال، با تنظیمات بدون سر، محتوای خود را از طریق REST API به عنوان داده ارائه می کنید.

سپس این داده ها توسط طیف وسیعی از فناوری ها قابل مصرف بوده و در هر سیستم عامل بالقوه نمایش داده می شوند. اگر می خواهید محتوای یکسانی را در چندین سیستم عامل به نمایش بگذارید، وردپرس بدون سر راهی برای ایجاد یک بار محتوای خود و نمایش آن در هر مکان است.

بدون استفاده از چارچوب Frontity React می توانید وردپرس بدون سر را اجرا کنید. با این حال، Frontity بسیاری از پیچیدگی ها را از یک تنظیم بدون سر از بین می برد. این باعث می شود وردپرس بدون سر برای افرادی که CMS گسترده یا تجربه برنامه نویسی ندارند، قابل دسترس باشد.

حتی برای توسعه دهندگانی که با CMS بدون سر آشنا هستند، Frontity می تواند بسیاری از کارهای شلوغ و خسته کننده را که معمولاً با راه اندازی و حفظ تنظیمات بدون سر مرتبط است، از بین ببرد. این به شما اجازه می دهد تا روی آنچه واقعاً مهم است تمرکز کنید – ایجاد محتوای عالی.

4.آزادی استفاده از ابزارهای مدرن توسعه وب را دارید

Frontity از WordPress REST API به عنوان یک رابط برای دسترسی به محتوای شما از خارج از چارچوب وردپرس استفاده می کند. این به شما آزادی می دهد تا از ابزارهای Front که به بهترین وجه مناسب برای پروژه شما هستند استفاده کنید. حتی می توانید محتوای خود را به روش هایی نمایش دهید که WordPress برای پشتیبانی آن طراحی نشده است.

انعطاف پذیری Frontity وقتی محتوای خود را بسازید پایان نمی یابد. با پیشرفت پروژه می توانید به طور مداوم رویکرد خود را اصلاح و اصلاح کنید. حتی می توانید بخشی از پشته فناوری خود را متناسب با نیازهای متغیر پروژه خود مبادله کنید.

این انعطاف پذیری باعث تحسین Frontity توسط توسعه دهندگان وب شده است. Oriol Egea اخیراً وبلاگ خود را به Frontity منتقل کرده و از اینکه پروژه خود را در آینده کجا می برد ابراز هیجان کرد.

وی گفت: “از آنجا که این یک برنامه React است، امکانات نامحدود است.” “من در حال حاضر فکر می کنم که برخی از ویژگی های اضافی را با منطق تجارت به وبلاگ خود اضافه کنم و با استفاده از WordPress به عنوان CMS بدون سر و داشتن یک برنامه React جداگانه برای توسعه قسمت فرانت بهترین سناریو برای دستیابی به آن است.”

وب سایتی که با استفاده از چارچوب Frontity React طراحی و ساخته شده است

بدون استفاده از چارچوبی مانند Frontity می توان یک پروژه بدون سر ساخت. به طور معمول شما نیاز به مدیریت لیستی از کارها، از جمله مسیریابی، ارائه سرور و بازیابی اطلاعات از وردپرس دارید. با استفاده از Frontity می توانید از این انعطاف پذیری و بدون نیاز به انجام کارهای بیشتر بهره مند شوید.

5.می توانید با استفاده از WordPress Back End ادامه دهید

بیشتر فریم ورک های محبوب چیزهای زیادی برای ارائه دارند. با این حال، این مزایای بلند مدت اغلب با هزینه کوتاه مدت همراه است.

بسیاری از چارچوب ها نیاز به یادگیری فن آوری ها، ابزارها و مفاهیم جدید دارند. حتی اگر یک چارچوب در بلند مدت بهره وری شما را افزایش دهد، باز هم ممکن است خبر بدی برای بهره وری کوتاه مدت شما باشد.

با استفاده از چارچوب Frontity React، می توانید به استفاده از نسخه پشتیبان وردپرس ادامه دهید. هر تغییری که در داشبورد وردپرس ایجاد کنید، به طور خودکار به قسمت جلوی پروژه شما منتقل می شود. این به شما کمک می کند بدون تأثیر بر بهره وری کوتاه مدت خود، به Frontity بروید.

6.Frontity می تواند چندین سایت را با یک نصب پشتیبانی کند

با نصب یک Frontity می توانید محتوا را به چندین وب سایت ارائه دهید. اگر چندین سایت سرویس گیرنده را مدیریت می کنید، به عنوان مثال اگر یک آژانس یا توسعه دهنده وردپرس مستقل هستید، این کار می تواند مفید باشد. با راه اندازی و مدیریت چندین پروژه از همان نصب Frontity، می توانید کارهای اداری و تنظیماتی خود را به حداقل برسانید.

اگر چندین سایت را از همان نصب راه اندازی کنید، Frontity یک بسته جداگانه برای هر سایت ایجاد می کند. این بدان معنی است که می توانید تنظیمات منحصر به فردی را برای هر یک از پروژه های وردپرس خود ایجاد کنید.

7.عملکرد سایت شما ممکن است در دسکتاپ و موبایل بهبود یابد

چارچوب Frontity React می تواند از چند طریق کلیدی عملکرد وب سایت شما را بهبود بخشد. وقتی یک وب سایت با استفاده از Frontity می سازید، کد اصلی آن فقط یک بار بارگیری می شود. اگر حالت یک مولفه تغییر کند، Frontity فقط مولفه های لازم را دوباره ارائه می دهد.

پس از بارگیری صفحه، روتر Frontity سایر مسیرها و داده ها را به طور خودکار از پیش انتخاب می کند. این بدان معناست که بازدیدکنندگان شما هرگز نباید هنگام مرور وب سایت خود منتظر بمانند.

برای ارتقا بیشتر عملکرد، Frontity برای ارائه سریع HTML از پیش پردازنده بدون سرور (SPR) استفاده می کند. با استفاده از این روش، تیم Frontity قصد دارد سرعت و قابلیت اطمینان ارائه ثابت را با قابلیت انعطاف پذیری ارائه داده پویا ترکیب کند. یک شبکه تحویل محتوا (CDN) HTML را ذخیره می کند و سپس آن را به عنوان محتوای ثابت ارائه می دهد.

با کمک به شما در ارائه یک وب سایت با عملکرد بالا، Frontity می تواند تجربه بازدید کننده را بهبود بخشد. این کار می تواند یک تجربه مثبت در مورد معیارهای اصلی کاربر داشته باشد. برخی از شرکت ها قبلاً تجربیات خود در زمینه تغییر کاربری به Frontity را ثبت کرده اند، از جمله پلتفورم حیوان خانگی Gudog.

یک وب سایت حیوان خانگی که با Frontity ایجاد شده است

پس از تغییر وضعیت به Frontity، گودوگ “زمان بارگیری تقریباً فوری در تلفن همراه” را گزارش داد. در نتیجه، گودوگ 149 درصد افزایش بازدید از صفحه و 78 درصد افزایش زمان صرف شده در وب سایت خود را تجربه کرد. این در بیشتر تبدیل ها به اوج خود رسید، زیرا Gudog از افزایش 66 درصدی خرید کاربر خبر داد.

عوامل دیگری نیز وجود دارند که می توانند عملکرد پروژه شما را افزایش دهند. با میزبانی از پروژه Frontity خود به عنوان بخشی از تنظیمات بدون سر، می توانید از اتلاف منابع در ویرایش و ارائه محتوا جلوگیری کنید.

انتخاب ارائه دهنده میزبانی شما همچنین می تواند تأثیر بسزایی در عملکرد وب سایت شما داشته باشد. در هر کجا که ممکن است، ما همیشه توصیه می کنیم یک ارائه دهنده میزبانی مانند ممتاز سرور انتخاب کنید که اولویت عملکرد باشد.

8.برای موتورهای جستجو بهینه شده است

گوگل اعلام کرده است که سرعت سایت عامل اصلی رتبه بندی است. با بهبود عملکرد وب سایت شما، Frontity همچنین می تواند تأثیر مثبتی در بهینه سازی موتور جستجو (SEO) شما داشته باشد. این اغلب منجر به بازدید و تبدیل بیشتر می شود.

از سال 2019 تا ژانویه 2020 ، گودوگ بازدید از وبلاگ ارگانیک آن ها را ردیابی کرد. پس از تغییر وضعیت به فرانتیتی، 88 درصد افزایش را گزارش دادند. این وبلاگ همچنین رتبه نخست را در نتایج جستجوی Google برای کلمات کلیدی مرتبط با تجارت خود کسب کرده است.

شواهد دیگری وجود دارد که نشان می دهد Google هنگام ارزیابی سرعت سایت به طور خاص زمان اولین بایت را اندازه گیری می کند. این قسمت دیگری است که Frontity می تواند بر SEO شما تأثیر مثبت بگذارد.

به عنوان یک چارچوب سمت سرور، Frontity تمام محتوای شما را در HTML ذخیره می کند، سپس با یک صفحه HTML عالی به درخواست ها پاسخ می دهد. سپس سرور این داده ها را به دستگاه کاربر می فرستد و مرورگر محتوا را می سازد و صفحه وب را نمایش می دهد. این بدان معنی است که بارگذاری اولیه صفحه سریعتر است، که باعث کاهش زمان بایت اول می شود.

9.سازگاری با طیف گسترده ای از افزونه ها وجود دارد

هنگام انتخاب هر ابزار یا فناوری، دسترسی به طیف وسیعی از افزودنی ها مفید است. هر پروژه وردپرس منحصر به فرد است، بنابراین این احتمال وجود دارد که چارچوب Frontity React خارج از چارچوب پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد. برای متناسب سازی بیشتر پروژه خود، می توانید از افزودنی ها برای شخصی سازی یا گسترش Frontity استفاده کنید.

Frontity با تمام بسته های React موجود از مدیر محبوب Node Package Manager (NPM) سازگار است. تیم Frontity همچنین در حال کار بر روی افزونه های چندین افزونه و سرویس محبوب از جمله AdSense Disqus و Google Analytics است.

علاوه بر این، Frontity با تمام افزونه های WordPress که از REST API پشتیبانی می کنند سازگار است. اگر می خواهید از یک افزونه وردپرس استفاده کنید که از REST API پشتیبانی نمی کند، دو گزینه پیش رو دارید. یا می توانید منطق موجود در پروژه Frontity خود را تطبیق دهید، یا از PHP برای گسترش افزونه ناسازگار استفاده کنید. اگر شما علاقه مند به تبدیل افزونه وردپرس خود هستید، Awsm Digital Innovations تجربیات خود را در زمینه ایجاد یک بسته Frontity به اشتراک گذاشته است.

10.به محافظت از محتوای شما در برابر مهاجمان کمک می کند

وردپرس با در اختیار داشتن تقریباً 40 درصد از کل وب سایت ها، هکرها همیشه به دنبال راه هایی برای نفوذ به سایت هایی هستند که از آن استفاده می کنند. در واقع، وردپرس 94 درصد از وب سایت های هک شده را در سال 2019 تشکیل داده است. اگر یک هکر موفق به هک سایت شما شود، می تواند بدافزارهایی را بارگذاری کند، داده های مهم را بدزدد یا حتی وب سایت شما را به طور کامل حذف کند.

راه حل هایی مانند Frontity می توانند با جداسازی محتوای شما از لایه ارائه می دهید، سایت شما را در معرض حمله قرار دهند. این بدان معنی است که سایت شما سطح حمله کمتری دارد. به طور خاص، Frontity می تواند شانس شما را برای قربانی شدن در حمله مستقیم (DDoS) کاهش دهد.

از آنجا که محتوای شما به طور جداگانه در قسمت فرانت شما است، بنابراین در برابر مشکلات برنامه های شخص ثالث آسیب پذیر نیست. این شامل آسیب پذیری های امنیتی و اشکالاتی است که گاهی اوقات در دسته های فناوری قبلی وجود دارد.

11.دارای یک جامعه فعال است

چارچوب Frontity React که در سال 2019 منتشر شد، به عنوان یک فناوری نسبتاً جدید طبقه بندی می شود. با وجود این، تیم Frontity کار بزرگی را انجام داده است که تمام اسنادی را که برای شروع استفاده از این چارچوب مبتنی بر React نیاز دارید، انجام می دهد. همچنین یک انجمن فعال وجود دارد که در آن توسعه دهندگان Frontity نقش اصلی را در پاسخ به سوالات و ارائه مشاوره دارند.

اگر با هرگونه مشکل فنی روبرو شوید، این منابع می توانند ضروری باشند. آن ها همچنین می توانند اطمینان حاصل کنند که از ابزار انتخابی خود بیشترین بهره را می برید.

اگر به کمک تخصصی و پیشرفته تری نیاز دارید، همیشه می توانید با انجمن React ارتباط برقرار کنید. به عنوان یک فناوری مستقر، React دارای یک جامعه توسعه دهنده بسیار گسترده و فعال است.

شرکت های بزرگی مانند Facebook ، Airbnb ، Dropbox ، Netflix و Reddit نیز از React برای ساخت بسیاری از برنامه های خود استفاده می کنند. از نظر توسعه و پایگاه تخصصی با امتیازات زیادی همراه است.

12.طیف وسیعی از گزینه های میزبانی را در اختیار خواهید داشت

قبلاً دیدیم که چگونه Frontity می تواند عملکرد وب سایت و SEO شما را بهبود بخشد. با این حال، انتخاب ارائه دهنده میزبانی مناسب نیز مهم است. بهترین ارائه دهنده را برای پروژه Frontity خود انتخاب کنید و یک SEO اضافی و افزایش عملکرد خواهید داشت. بایک انتخاب اشتباه ممکن است همه چیزهایی را که Frontity ارائه می دهد تضعیف کنید.

وقتی نوبت به میزبانی پروژه Frontity شما می رسد، گزینه های زیادی دارید. کد سرور Frontity برای کار با فناوری های بدون سرور به اندازه کافی کوچک است. این به شما آزادی می دهد تا ارائه دهنده میزبانی را انتخاب کنید که دارای ویژگی های دقیق مورد نیاز پروژه شما باشد.

می توانید پروژه Frontity خود را در هر سرور Node.js یا ارائه دهنده بدون سرور مستقر کنید. به عنوان مثال، می توانید از npx frontity serve برای اجرای پروژه خود مانند یک برنامه استاندارد Node.js استفاده کنید یا آن را در CDN و سرویس بدون سرور بارگذاری کنید. Frontity Vercel را به عنوان یک راه حل بدون سرور توصیه می کند. همچنین می توانید از AWS Lambda ، Netlify یا Google Functions استفاده کنید.

برای بهترین نتیجه، توصیه می کنیم میزبانی وب سازگار با وب را که برای Node.js بهینه شده است انتخاب کنید. متناوباً، از آنجایی که شما از وردپرس استفاده می کنید، همیشه می توانید از میزبانی وردپرس مورد علاقه خود استفاده کنید.

نتیجه

توسعه وردپرس می تواند یک تجارت رقابتی باشد. با این حال، با کمک گرفتن از یک چارچوب مدرن مانند Frontity، می توانید پروژه های وردپرس خود را به سطح بالاتری برسانید.

دلایل زیادی برای محبوبیت Fronity در جامعه وردپرس وجود دارد. Frontity می تواند به افزایش عملکرد وب سایت شما کمک کند، که تأثیر مثبتی بر تجربه بازدید کننده دارد. یک وب سایت با عملکرد بالا برای سئو نیز بسیار مناسب است، زیرا موتورهای جستجو مانند Google از زمان بارگذاری صفحه به عنوان عامل اصلی رتبه بندی استفاده می کنند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا