هاست اختصاصی

هاست اختصاصی

[hover_row opacity=”25″ image=”4164″]

هاست های اختصاصی

هاست اختصاصی لینوکسی و ویندوزی با پلن های متنوع از سراسر دنیاقابلیت انتخاب از میان سرورهای اختصاصی مستقر در کشورهای ایران، فرانسه، آلمان، هلند، روسیه، چین، کانادا، امریکا و امارات متحده با امنیت بالا، سرعت مناسب، پشتیبانی 24 ساعته و امکان انتخاب گسترده با قیمت مناسب

پیشنهادات شگفت انگیز

بهترین پیشنهادهای خرید هاست اختصاصی با بهترین کارایی و قیمت

هاست اختصاصی

هاست اختصاصی چیست؟

کسب و کار های بزرگ و کوچک با طیف گسترده ای از گزینه ها برای میزبانی وب سایت خود، برنامه های تحت وب، و … رو به رو هستند. اما هاست اختصاصی بیشتر برای شرکت هایی ست که به دنبال مزایا و کنترل بیشتر برای خدمات میزبانی هستند. با میزبانی اختصاصی، یک سرور به کاربر تعلق میگیرد و نحوه استفاده از منابع به صورت اختصاصی به کاربر ارائه داده می شود.

کاربرد هاست اختصاصی

اگر یک شرکت نیاز به یک سرور اختصاصی داشته باشد، اما زمان و منابع برای مدیریت سرور خود را ندارد، میزبانی اختصاصی یک راه ارزان برای دسترسی کامل به منابع یک سرور است. میزبانی اختصاصی هزینه های نگهداری تجهیزات سرور را کاهش می دهد. هنگامی که شما میزبانی اختصاصی را انتخاب می کنید، راجع به مسدود شدن CPU و RAM توسط وب سایت های دیگر نگران نیستید.

هاست اختصاصی
هاست اختصاصی

پلن های متنوع

ممتاز سرور یکی از بهترین ارائه دهنگان خدمات میزبانی وب می باشد که جهت راحتی کابران پلن های متنوعی برای هاست اختصاصی تهیه نموده است. هرکدام از این پلن ها با توجه به نیاز های کاربران و میزان مصرف منابع بهینه سازی شده است. متقاضیان هاست اختصاصی می توانند با انتخاب هرکدام از پلن ها، از مزایای آن بهره ببرند.

با ما تماس بگیرید!

اگر در زمینه خرید پلن مناسب برای کسب و کار خود نیازمند راهنمایی بیشتری هستید، با پشتیبانان ما تماس گرفته و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.
تیم پشتیبانی ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهند بود.

دکمه بازگشت به بالا