انواع پلن های هاست سازمانی

انواع پلن های هاست سازمانی

پلن های هاست سازمانی برای کسب و کارهایی که دارای وب سایت های مهم هستند ایجاد شده است. این پلن ها معمولا قابلیت اطمینان و آپ تایم 100% وب سایت های مهم را تضمین می کنند. در برخی از پلن های هاست سازمانی بیش از یک سرور استفاده می شود.

هاست سازمانی

هاست سازمانی چیست؟

نوعی میزبانی وب است که معمولا وب سایت های مهم برای دریافت قابلیت اطمینان نزدیک به 100% از این سرویس استفاده می کنند. در این پلن از هاستینگ، بیش از یک سرور جهت خدمات دهی استفاده می شود. بنابراین حداقل یک سرور در بدترین شرایط، اماده خدمت رسانی می باشد. مهم ترین فاکتور در هاست سازمانی همگام سازی این سرور ها برای داده های کاربران می باشد.

کاربرد هاست سازمانی

یکی از ویژگی های هاست سازمانی، آپتایم سرور است که به معنی تاخیر نزدیک به صفر و قابلیت اطمینان بالاست. زیرا اگر درصد آپتایم سرور پایین باشد، سایت دچار از کار افتادگی موقت می شود. به عبارت دیگر طراحی این نوع هاستینگ از نظر عملکرد مانند هاست اختصاصی است.

هاست سازمانی
هاست سازمانی

پلن های متنوع

ممتاز سرور یکی از بهترین ارائه دهنگان خدمات میزبانی وب می باشد که جهت راحتی کابران پلن های متنوعی برای هاست سازمانی تهیه نموده است. هرکدام از این پلن ها با توجه به نیاز های کاربران و میزان مصرف منابع بهینه سازی شده است. متقاضیان هاست سازمانی می توانند با انتخاب هرکدام از پلن ها، از مزایای آن بهره ببرند.

دکمه بازگشت به بالا