سوالات متداول

میزبانی وب، فن آوری است که وب سایت شما را به صورت آنلاین در سطح جهان ارائه می دهد. میزبانی وب یکی از سه مؤلفه اساسی برای ساخت وب سایت دارد: نام دامنه (آدرس وب)، وب سایت و میزبان وب.

میزبانی وب سرویس ذخیره سازی آنلاین برای هر محتوایی است که از طریق وب سایت شما نمایش داده می شود یا قابل دسترسی است. نمونه های رایج از اطلاعات ذخیره شده شامل تصاویر، ویدئوها یا الگوهای طراحی هستند.

مقاله توصیه شده: معرفی هاستینگ

 

میزبانی وب سایت چیست؟

میزبانی وب، فناوری است که وب سایت شما را به صورت آنلاین در سطح جهان ارائه می دهد. میزبانی وب یکی از سه مولفه اساسی برای ساخت وب سایت دارد: نام دامنه: (آدرس وب)، وب سایت و میزبان وب.
میزبانی وب سرویس ذخیره سازی آنلاین برای هر محتوایی است که از طریق وب سایت شما نمایش داده می شود یا قابل دسترسی است. نمونه های رایج از اطلاعات ذخیره شده شامل تصاویر، ویدئوها یا الگوهای طراحی هستند.
مقاله توصیه شده: معرفی هاستینگ

چگونه بفهمم کدام پکیج میزبانی وب برای من بهتر است؟

برای انتخاب بسته میزبانی متناسب با نیاز خود، با فکر کردن درمورد اهداف مشاغل خود شروع کنید.
بزرگترین تمایز بین بسته های میزبانی وب، اندازه فضای دیسک، انتقال داده ماهانه، تعداد صندوق های ایمیل و ابزارهایی مانند برنامه های منبع باز و زبان های برنامه نویسی می باشد.

تفاوت بین شرکت های میزبانی چیست؟

قابلیت اطمینان و خدمات به مشتری دو نکته اساسی است که باید در نظر گرفته شود. ممتاز سرور آپتایم شبکه 100% و خدمات فنی اختصاصی مشتری 24/7 را از طریق ایمیل یا تلفن ارائه می دهد.
برای شروع نام دامنه خود را ثبت کنید و یا دامنه تان را انتقال دهید.

چگونه می توانم با استفاده از الگوی طراحی وب، سایت خودم را طراحی کنم؟

قالب های وب سایت موجود در بسته های وب میزبان وب، روشی ارزان برای ایجاد سریع وب سایت را ارائه می دهد. ابزار سازنده وب سایت ما دارای تنوع زیادی از قالب های طراحی وب سایت است که می توانند به راحتی سفارشی شوند تا تصویر و هدف شرکت شما را منعکس کنند.

چگونه می توانم بسته میزبانی وب خود را ارتقا دهم؟

در صورت نیاز به ذخیره سازی بیشتر، قابلیت انتقال داده یا چندین حساب انتقال فایل (FTP )، به حساب کاربری خود وارد شوید، روی دکمه میزبانی وب کلیک کنید و سپس بسته میزبانی را که می خواهید ارتقا دهید را انتخاب کنید.
برای شروع نام دامنه خود را ثبت کنید یا انتقال دهید.

چگونه می توانم بین هاست و سرور مجازی بهترین را انتخاب کنم؟

میزبانی وب سرور مجازی گزینه مناسبی برای کاربرانی است که تخصص بالاتری دارند و می خواهند کنترل و انعطاف پذیری یبشتری در محیط میزبانی خود داشته باشند. باز هم برای دسترسی به اطلاعات بیشتر لازم است حتما مقاله توصیه شده را مطالعه نمایید.
مقاله توصیه شده:هاست بهتر است یا سرور مجازی

آیا برای بسته های میزبانی وب خود ضمانتی ارائه می دهید؟

بدون هیچگونه تاثیری از این که شما در حال ساخت اولین وب سایت خود هستید یا یک سایت پیشرفته برای خواسته های شغلی خود دارید از آپتایک 100% سرور و پشتیبانی فنی 24/7 به صورت آنلاین، بهره مند خواهید شد.
برای شروع نام دامنه خود را ثبت کنید و یا انتقال دهید.

گواهینامه SSL چیست؟

SSL مخفف Secure Sockets Layer است که یک پروتکل رایج برای ارسال امن اطلاعات به صورت آنلاین استفاده می شود. این پروتکل مسیری ایمن را بین دو دستگاه متصل به اینترنت یا دو دستگاه در یک شبکه داخلی ارائه می دهد.
برای شروع نام دامنه خود را ثبت کنید.

چگونه می توانم پسورد سی پنل و دایرکت ادمین خود را بازیابی کنم؟

هاستینگ شما روش های مختلفی را به شما ارائه خواهد داد که می توانید از آن ها بهره مند شوید. با این حال ما برای شما عزیزان مقالاتی با این مضامین فراهم نموده ایم که در آن ها چندین روش بازیابی به صورت کامل توضیح داده شده است:
بازیابی پسورد سی پنل
بازیابی پسورد دایرکت ادمین

آیا می توانم ووکامرس (Woocommerce) را در هاست وردپرسی خود نصب کنم؟

بله، می توانید. پلن های هاست وردپرسی برای پاسخگویی به نیازهای وب سایت شما طراحی شده اند. ووکامرس یک برنامه معالمه گر است که به منابع بیشتری نیاز دارد، خصوصا بیش از صد مشتری در وب سایت خود دارید. به همین دلیل شما به یک برنامه میزبانی Woocommerce احتیاج دارید تا بتوانید فروشگاه آنلاین خود را بدون هیچگونه خرابی و با سرعت بیشتر اداره کنید.
مقاله توصیه شده: راهنمای انتخاب بهترین هاست ووکامرس برای فروشگاه اینترنتی

دکمه بازگشت به بالا